facebook @ iPad

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,445
Πειραιάς
leadFacebookiPad1.jpg


mzl.duvddvkv.480x480-75.jpg
mzl.bzmbpedp.480x480-75.jpg
mzl.igngotle.480x480-75.jpg


Μετά από αρκετό καιρό, εμφανίστηκε η εφαρμογή επίσημα για το iPad : http://itunes.apple.com/app/facebook/id284882215
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,532
Αλλη η ''ομορφια'' των apps αγαπητε.

(αν και δεν ειναι παντα χρηστικες....πχ το imdb ειναι πανεμορφο αλλα χανει απιστευτα σε χρηστικότητα)
 

sfortis

Administration Team
Staff member
3 August 2006
11,396
t3.large
Re: Απάντηση: facebook @ iPad

Με τη σελίδα όμως φίλε μου δεν θα έχεις τα notifications στο notifications center από αύριο για καινούργιο μηνύματα κτλ.

αυτό είναι feature!!! -bye-

τα είχα αφήσει ανοικτά μια φορά στο android και δεινοπάθησα...
 

andrip

New member
23 December 2010
56
να ρωτήσω τι παραπάνω προσφέρει απο το friendly το οποίο έχει καταπληκτικό περιβάλλον; πέραν του οτι είναι η "επίσημη" εφαρμογή
 

Costas_S

Senior Member
23 November 2006
679
Limassol, Cyprus
Παιδιά, δουλεύει κανονικά σε σας το facebook app; Στο δικό μου ipad αρνείται να κάνει login, απλά μένει στο logging on και τίποτα....Μέσω του browser συνδέομαι κανονικά στο facebook, τι λέτε να φταίει;
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,532
Μετα απο λιγη χρηση, μπορω να πω ότι ειναι πολύ μέτρια...

Το μνμ ''κολλανε'' συνεχεια και δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ειναι όλα τόσο μεγάλα (με αποτελεσμα να πρεπει να σκρολάρεις συνέχεια).

Η βασική ομορφια ειναι το Photo Browsing...
 

Costas_S

Senior Member
23 November 2006
679
Limassol, Cyprus
Παιδιά, δουλεύει κανονικά σε σας το facebook app; Στο δικό μου ipad αρνείται να κάνει login, απλά μένει στο logging on και τίποτα....Μέσω του browser συνδέομαι κανονικά στο facebook, τι λέτε να φταίει;

Τελικά κατάφερα και έλυσα το πρόβλημα, ήταν πολύ απλό...Uninstall και ξανά install και όλα δουλεύουν ρολόι...