Once Upon a Time...

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,492
Εκεί ψηλά.....
avclub1onceupontime.jpg






_


.
 
Last edited by a moderator:

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: Once upon a time ...

Όλοι κάτι βλέπαμε αλλα...το πρώτο επεισόδιο δεν βλεπότανε! Ποιος έδωσε πρωταγωνιστικό ρόλο στην Morrison θα 'θελα να ήξερα. Η γυναίκα είναι αγγούρι.
Ο Carlyle εμφανίστηκε για 3-4 λεπτά αλλα μάλλον θα τον δούμε περισσότερο στα επόμενα

Ίσως αλλάξει η σειρά απο το 2ο επεισόδιο, το πρώτο ήταν "the story so far" που λένε. Αν δεν αλλάξει, μάλλον δεν θα προλάβει να κάνει Χριστούγεννα
 

greekgreek

Supreme Member
29 June 2008
6,350
Γιαννιτσά
Βλέπω ότι υπάρχει ενδιαφέρον για τη σειρά,δεν πολυκατάλαβα ,γιατί .
Και έκατσα να δω δυο ,τρία επεισόδια ,τα οποία τα είδα με το ζόρι .
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,492
Εκεί ψηλά.....
Παντως αν και η σειρα ξεκινησε ΧΛΙΑΡΑ εως αδιαφορα μπορω να πω οτι πλεον ειναι απο τις σειρες που μπορει να μην κανω σαν τρελλος να την δω αλλα αν δεν την δω κατι μου λειπει....

Ειναι παρα πολυ καλη παρεα και εχει υπεροχη εικονα...
 

#@george@#

AVClub Addicted Member
1 April 2010
1,750
Παντως αν και η σειρα ξεκινησε ΧΛΙΑΡΑ εως αδιαφορα μπορω να πω οτι πλεον ειναι απο τις σειρες που μπορει να μην κανω σαν τρελλος να την δω αλλα αν δεν την δω κατι μου λειπει....

Ειναι παρα πολυ καλη παρεα και εχει υπεροχη εικονα...
Κάπως έτσι θα τα έγραφα κι εγώ.:grinning-smiley-043
Πράγματι, εικόνα και ήχος, βρίσκονται σε πολύ ψηλά επίπεδα. Όσο για την κυρία Ξινή, θα συμφωνήσω απόλυτα με τους προλαλήσαντες. Το θέμα είναι ότι μέχρι τώρα, για το χαρακτήρα της, τις ανασφάλειες και γενικά γι αυτά που έχει κάνει αλλά και γι αυτά που δεν έχει κάνει, η "ξινίλα" είναι ότι πρέπει.
στην πορεία όμως, μου κάποια στιγμή θα πάρει τη θέση που αρμόζει και που προφανώς την έχουν προορίσει οι σεναριογράφοι, τότε, θα αποβάλει αυτό το ύφος ή θα συνεχίσει με τέτοιον τρόπο; Θα φανεί και πόσο καλή ηθοποιός είναι.
Όσον αφορά τη δεύτερη σεζόν, δεν ξέρω. Η αλήθεια είναι ότι δεν της το είχα. (Βλέπεις τα νούμερα....)
 

kostas_dr

AVClub Enthusiast
22 November 2010
1,112
City of Athens
Πως το έπαθαν και ανανέωσαν τα ABC - NBC και το Once Upon a Time και το Grimm;
Έλεγα ότι η μια απ' τις δυο θα κοπεί. Η Jennifer Morrison παίζει όντως λίγο περίεργα.
 

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,328
Utopia..
4JpM3.jpg


Imdb | Wikipedia | ABC | Facebook

Πρεμιέρα 4ης σεζόν : Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου

Να "ανασκάψω" λίγο και αυτό ? :p
Όπως βλέπετε η σειρά συνεχίζει για 4η σεζόν!

Δεν την έχω δει καθόλου.. :cool: