Grimm [NBC]

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast

Grimm.jpg


NBC | Imdb | Wikipedia | YouTube
—————————————————————————————
Imdb - Season 5 | Wikipedia - List of Grimm Episodes | Facebook | Twitter




O Nick Burhardt ειναι ένας συνηθισμένος αστυνομικός του τμήματος ανθρωποκτονιών μέχρι
που δέχεται την επίσκεψη της θείας του Marie και μαθαίνει το μεγάλο οικογενειακό μυστικό:
είναι ένας Grimm, κυνηγός υπερφυσικών πλασμάτων.


Καλούτσικο το πρώτο επεισόδιο, θα αρέσει σε όσους βλέπουν το Supernatural π.χ.


Προβαλεται κάθε Παρασκευή απο το NBC





 
Last edited by a moderator:

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: Grimm

Καλό και το 2ο επεισόδιο. Ελπίζω να κρατήσουν τον "κακό" λύκο στην ομάδα, τρομερή φυσιογνωμία ;)
 

vaskal

AVClub Addicted Member
19 June 2008
1,540
Απάντηση: Grimm

Όντος πολύ καλό , είδα το πρώτο επεισόδιο τις προάλλες και έχω και το δεύτερο , αλλά ρε Νίκο απο που βρήκες υπότιτλους γιατί απο μια ματιά που έριξα εγώ δεν....
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: Grimm

Και εγώ είδα και τα δυο... ωραίο ως τώρα και ο "κακός" λύκος είναι όλα τα λεφτά!!! Γνωστός ηθοποιός κιόλας αν δε κάνω λάθος...

Silas Weir Mitchell. Έχει παίξει σε πολλές σειρές, με πιο αξιοσημείωτες τα 24, Prison Break και My Name is Earl
 

vas_papavas

Supreme Member
21 December 2010
8,849
Re: Grimm

κώστα πάνω που ετοιμαζόμουν να σου πώ στο νήμα του hell on wheels να ανοίξεις θέμα και γιαυτό!!!!!! ευτυχώς που το είδα!!!!!!! τελείωσε το the fades και αρχίζουν οι ανακατάξεις στο δισκο.
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Re: Απάντηση: Grimm

Όντος πολύ καλό , είδα το πρώτο επεισόδιο τις προάλλες και έχω και το δεύτερο , αλλά ρε Νίκο απο που βρήκες υπότιτλους γιατί απο μια ματιά που έριξα εγώ δεν....

Ωχ...τώρα είδα το μήνυμά σου ρε συ......'Αμα ξαναγίνει και υπάρχει απορία τέτοια ή ανάλογη.....κάντε μια "κλήση" με p.m.... :D
 

vaskal

AVClub Addicted Member
19 June 2008
1,540
Απάντηση: Re: Απάντηση: Grimm

Ωχ...τώρα είδα το μήνυμά σου ρε συ......'Αμα ξαναγίνει και υπάρχει απορία τέτοια ή ανάλογη.....κάντε μια "κλήση" με p.m.... :D
O.K. αλλά τώρα πια κυκλοφορούν κανονικά , βέβαια να τονίσω οτι προσωπικά δεν έχω ιδιαίτερη ανάγκη απο υπότιτλους , αλλά τους χρειάζομαι α. για καταστάσεις που δεν μπορώ να έχω ένταση ήχου , και β. για λοιπούς....


Η σειρά απλά ΦΟΒΕΡΗ , όλα τα λεφτά ο " λύκος "....
 
Last edited:

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,004
Εκεί ψηλά.....
Re: Grimm

Ενα πραγμα δεν καταλαβαινω εως τωρα -λεμε τωρα-

Πως και δεν μπορει να δει οτι ο αρχηγος του τμηματος ειναι και αυτος ενας αφυσικος ?


Εχουν onoff ?
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: Grimm

Ενα πραγμα δεν καταλαβαινω εως τωρα -λεμε τωρα-

Πως και δεν μπορει να δει οτι ο αρχηγος του τμηματος ειναι και αυτος ενας αφυσικος ?


Εχουν onoff ?

Δεν θυμάμαι αν τον έχει δείξει με άλλη μορφή. Μήπως ειναι κανονικός και απλά συνεργάζεται με τα "τέρατα"´;
Εκτός κι αν ειναι ανώτερος στην "ιεραρχία" και μπορεί να το κρύβει
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,004
Εκεί ψηλά.....
Re: Grimm

Οχι δεν τον εχουμε δει με αλλη μορφη. Αλλα οταν διαταζει μια Hexenbiest τοτε το πιθανοτερο ειναι να ειναι της ιδιας ρατσας . Τουλαχιστον εως τωρα ετσι δειχνει το Universe.... οτι τα κτηνη κανουν παρεα και κολεγιες αλλα μεταξυ τους και οχι με αλλες ρατσες.
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: Grimm

Οχι δεν τον εχουμε δει με αλλη μορφη. Αλλα οταν διαταζει μια Hexenbiest τοτε το πιθανοτερο ειναι να ειναι της ιδιας ρατσας . Τουλαχιστον εως τωρα ετσι δειχνει το Universe.... οτι τα κτηνη κανουν παρεα και κολεγιες αλλα μεταξυ τους και οχι με αλλες ρατσες.

Μπορεί να είναι...τερατοβοσκός και να κατευθύνει το κοπάδι του :D