Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 98 απο 98 ΠρώτοΠρώτο ... 889495969798
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 971 έως 974 από 974
    AVClub Addicted Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2011

Απάντηση: The Kodi/Xbmc Addons Thread

Παλιό, long story short τα urlresolver/resolveurl συνεχίζουν να υποστηρίζουν real debrid.

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά τα πρόσθετα δεν κάνουν search στους servers του Rd για cached torrents. Ψάχνουν σε premium cyberlocker sites τα οποία υποστηρίζονται απ'το Rd, και παίζουν τα αρχεία σαν να είχες συνδρομή σε αυτά τα sites.
    Αυτό που λες νομίζω το κάνει το Gaia, το οποίο όμως είναι τόσο περίπλοκο σαν πρόσθετο, μια φορά δοκίμασα να το σεταρω και τα παράτησα.
    Έβαλα το Gaia και όντως οι ρυθμίσεις του είναι πονοκέφαλος.
    Ακολούθησα κάποιους οδηγούς ,παρόλα αυτά δεν μπόρεσα να κάνω το πιο απλό που πιστεύω ότι είναι η εμφάνιση rd links.
    Έκανα το authorise αλλά μόνο απλά λινκ βγαίνουν που δεν ανοίγουν.

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά τα πρόσθετα δεν κάνουν search στους servers του Rd για cached torrents. Ψάχνουν σε premium cyberlocker sites τα οποία υποστηρίζονται απ'το Rd, και παίζουν τα αρχεία σαν να είχες συνδρομή σε αυτά τα sites.
    Αυτό που λες νομίζω το κάνει το Gaia, το οποίο όμως είναι τόσο περίπλοκο σαν πρόσθετο, μια φορά δοκίμασα να το σεταρω και τα παράτησα.
    Θα σε συμβούλευα να το ξαναπιάσεις.
    Καταρχην εχεις δικιο ότι εχει μπελαλίδικο σετ αλλα κανει ακριβως αυτό που γραφεις με τα cached torrents.
    Με μια συνδρομη RD η ποικιλία και η ποιοτητα ξεφευγει σε σχεση με ότι άλλο εχουμε δει σε προσθετο.
    Ειδικα για αυτους που εχουν συνδέσεις vdsl μπορουν ανετα και χωρις αναμονή να δουν και να ακούσουν μεγαλα αρχεια.

AVClub Addicted Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2011

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Cinemusic - Ανδρέας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σε συμβούλευα να το ξαναπιάσεις.
    Καταρχην εχεις δικιο ότι εχει μπελαλίδικο σετ αλλα κανει ακριβως αυτό που γραφεις με τα cached torrents.
    Με μια συνδρομη RD η ποικιλία και η ποιοτητα ξεφευγει σε σχεση με ότι άλλο εχουμε δει σε προσθετο.
    Ειδικα για αυτους που εχουν συνδέσεις vdsl μπορουν ανετα και χωρις αναμονή να δουν και να ακούσουν μεγαλα αρχεια.
    Η σύνδεσή μου δεν νομίζω πως μου επιτρέπει κάτι παραπάνω απ'τα 'απλά' http Rd links του covenant πχ, οπότε δεν με βλέπω να ξαναπερναω τον Γολγοθά του Gaia...

Σελίδα 98 απο 98 ΠρώτοΠρώτο ... 889495969798

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης