Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 579 απο 590 ΠρώτοΠρώτο ... 479569575576577578579580581582583589 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 5,781 έως 5,790 από 5899

Θέμα: NovaGO

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2012

Απάντηση: NovaGO

Όντως, όταν το είχα σε Android δεν είχα και εγώ ιδιαίτερα προβλήματα, απ όταν το έβαλα σε tablet με win, όλο θέματα έχει, ζητά συνέχεια να κάνω εγκατάσταση το περιβόητο αρχείο

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2008

Re: NovaGO

Όταν τελειώσει το πρωτάθλημα θα το δοκιμάσω και εγώ σε win tablet. Μέχρι τότε δεν το πειράζω.... ,😐

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2007

Αν το είδε κανείς τον αγώνα μέσω ανδροιδ βοχ και ποιο μοντέλο ασφάλεια μου στείλει πμ
    Ευχαριστώ

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2010

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2013
    Περιοχή
    Πειραιας

Απάντηση: NovaGO

Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί απλά το αναφέρω.Είχε πάει η οικογένεια στο εξοχικό και κάναμε χρήση της υπηρεσίας nova εξοχικό.Εγώ στην κύρια κατοικία άνοιξα το tablet να παρακολουθήσω ένα αγώνα αλλά τζίφος.Έπρεπε να επιλέξω να κόψω την σύνδεση στο εξοχικό.¶λλος ένας περιορισμός.

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2008

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από sakels Εμφάνιση μηνυμάτων

Μήπως από 20/3 (από τα συμφραζόμενα) εκτός από Ευρώπη απελευθερώνεται και στην Ελλάδα (όπως το cosmote tv go) ;

"
    ή όπου αλλού βρίσκεσαι εντός Ελλάδας, με μια οποιαδήποτε σύνδεση Wi-Fi internet."

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2011

Μα ούτως η άλλως είναι ανοικτό στην Ελλάδα από οπουδήποτε, μέσω WiFi internet (όχι 4G).

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2008

Εννοώ και τα αθλητικά (τα οποία ενδιαφέρουν περισσότερο και τους μετανάστες). Από ότι ξέρω όταν έχει superleague-euroleague "κλειδώνει" την θέαση σε μία προβολή (ή λαπτοπ-κινητή, τάμπλετ ή τηλεόραση). Μήπως καταργήθηκε και αυτό;

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2010
    Περιοχή
    Βέροια

Απάντηση: Re: NovaGO

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από algedan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοώ και τα αθλητικά (τα οποία ενδιαφέρουν περισσότερο και τους μετανάστες). Από ότι ξέρω όταν έχει superleague-euroleague "κλειδώνει" την θέαση σε μία προβολή (ή λαπτοπ-κινητή, τάμπλετ ή τηλεόραση). Μήπως καταργήθηκε και αυτό;
    Όχι. Δεν καταργήθηκε

AVClub Addicted Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2007
    Περιοχή
    αλιμος

Το Nova GO πάει... Ευρώπη!

Πάρε τη Nova μαζί σου στην Ευρώπη! Διαθέσιμη σε όλες τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης είναι πλέον η υπηρεσία Nova GO, για τους συνδρομητές της Nova.

Από τις 20 Μαρτίου 2018 όλοι οι συνδρομητές της Nova που έχουν ενεργή συνδρομή σε κάποια από τις υπηρεσίες Nova3play ή Nova Τηλεόραση, μπορούν να απολαμβάνουν το θέαμα της αγαπημένης τους πλατφόρμας σε όποια χώρα της Ε.Ε. και αν βρίσκονται.

Στο laptop, στο tablet ή στο smartphone ο συνδρομητής μπορεί να απολαύσει τόσο τα 23 live κανάλια με αθλητικό, κινηματογραφικό, παιδικό, ψυχαγωγικό και ειδησεογραφικό περιεχόμενο όσο και όλες τις on demand επιλογές από πρεμιέρες blockbusters, κορυφαίες σειρές μέχρι box sets επιλεγμένων σειρών, ολόκληρη την ταινιοθήκη της Finos Films, ντοκιμαντέρ κ.ά., ανάλογα με το θέαμα της βασικής του υπηρεσίας. Για να απολαμβάνει ο συνδρομητής όλο αυτό το πλούσιο περιεχόμενο και στην Ευρώπη, το μόνο που χρειάζεται είναι να έχει εγκαταστήσει το Nova GOκαι να έχει σύνδεση Internet ασύρματη ή ενσύρματη ενώ μπορεί να ενεργοποιήσει την υπηρεσία από όποια χώρα και αν βρίσκεται.

Η Nova εφαρμόζοντας τον αντίστοιχο Ευρωπαϊκό Κανονισμό (ΕΕ 2017/1128) για τη διασυνοριακή φορητότητα των online υπηρεσιών περιεχομένου στην εσωτερική αγορά, προσφέρει στον συνδρομητή της που ταξιδεύει στην Ευρώπη ό,τι ακριβώς απολαμβάνει και στην Ελλάδα.

Για περισσότερες πληροφορίες στο www.nova.gr/novago

https://digitaltvinfo.gr/news/nova-n...go-paei-evropi

Σελίδα 579 απο 590 ΠρώτοΠρώτο ... 479569575576577578579580581582583589 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 4 χρήστες. (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης