Spotify

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

nvianitakis

Supreme Member
28 December 2007
3,592
Χαλάνδρι
Επιτέλους :SFGSFGSF: μετά από καιρό και η Ελλάδα είναι μες στις χώρες όπου οι χρήστες iphne/ipod θα απολαμβάνουν μουσική από το Spotify

Διαθέσιμο στο AppStore
 

leo06

Supreme Member
14 October 2007
6,727
Πάτρα
Επιτέλους :SFGSFGSF: μετά από καιρό και η Ελλάδα είναι μες στις χώρες όπου οι χρήστες iphne/ipod θα απολαμβάνουν μουσική από το Spotify

Διαθέσιμο στο AppStore
δεν είναι μόνο οι χρήστες iphοne/ipod αλλά όλοι,μιας και ήρθε επίσημα στην Ελλάδα
 

nvianitakis

Supreme Member
28 December 2007
3,592
Χαλάνδρι
Σωστά, όπως και για PC/Mac, αλλά το έγραψα στο νήμα του iPhone ;-)

Το πόσταρα και στο νήμα μουσικής, με γενικότερη περιγραφή.
 
Last edited:

tasanto

AVClub Addicted Member
31 August 2006
1,701
Athens
τελικα δοκιμασα την premium εκδοση,το εψαξα και λιγο παραπανω και αναθεωρω την αρχικη μετρια εντυπωση. Βεβαια ή επιλογη "ραδιοφωνο" παραμενει αστεια για μενα (ειναι τελειως ξεκαρφωτες οι επιλογες),αλλα η επιλογη αναζητηση σου βγαζει ολοκληρες δισκογραφιες κατι παρα πολυ χρησιμο. Το εχω βαλει στους δυο υπολογιστες στο σπιτι,σε smartphone,σε ταμπλετα αλλα και στο wdtv. Στο τελευταιο το μενου ειναι λιγο διαφορετικο (λιγοτερες επιλογες) αλλα αυτο φανταζομαι θα διορθωθει με καποιο update. Δυστυχως δεν βλεπω να μπορει να μπει και στο pioneer n30 που εχω αλλα ποτε δεν ξερεις,παντως δεν ειναι στα αμεσα μοντελα που ανακοινωσε η pioneer οτι υποστηριζουν το spotify. Nομιζω οτι για 7 ευρω το μηνα ειναι εξαιρετικο,αρκει να διορθωσουν λιγο την επιλογη radio. Καλο θα ηταν επισης να δωσουν την δυνατοτητα να επιλεγεις και στο θεμα ηχου καποια πραγματα (wasapi κλπ).
 
Last edited:

basilis5

New member
4 October 2010
28
για οποιον δεν το ξερει, επειδη ειναι στα ψιλα γραμματα, οποιος εχει cosmote απεριοριστα 65 και πανω, εχει την premium δωρεαν, οπως και δωρεαν το streaming +80 mb εξτρα ιντερνετ.

εγω δεν πλωρωνω τπτ premium. αν ηταν επι πληρωμη, δεν νομιζω να τα εδινα τα 7 ή 5 αν εισαι σε κοσμοτε, γιατι εχει σημαντικες ελλειψεις.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
εγω την εχω καταβρει.βρισκω τα παντα οτι ωρα θελω.εχει καλο ηχο,αλλα και αρκετα πολυ κακογραμμενα κομματια.γενικα ηχητικα αλλα και σε ποικιλια ειναι καλο.
σε εμενα που ειμαι cosmokarta μου το δινει με 5 ευρω και 80Mb ιντερνετ.οτι στριμαρει απο spotify,δεν το χρεωνομαι.το επιβεβαιωσε ο υπαλληλος προχθες στο τηλεφωνο.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
Nικο εχω βρει απιστευτα πραγματα που δεν περιμενα να βρω με τιποτε.επισης μου αρεσει πολυ το Interface του.απλο και κατανοητο.
για 5 ευρω το μηνα και μαλιστα με δωρεαν streaming(βασικοτατο)αξιζει τον κοπο.