αγορα ακουστικων

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

tzak

New member
17 April 2012
8
γεια σας εχω ena ipod nano τελευταιας γενιας.εχω αυτη την στιγμη κατι ακουστικα ψειρες της akg .θα ηθελα ομως καποια ακουστικα που με καποιον τροπο να απομονωνουν τον εξωτερικο θορυβο .θελω να χρησιμοποιω το ipod στον δρομο η μεσα στο μετρο αν γινεται.στα μαγαζια που ρωτησα μου ειπαν να αγορασω τα κλασικα μεγαλα ακουστικα.τι λετε εσεις ;
 

Dr Pan K

Supreme Member
18 December 2010
9,067
τα "κλασικα μεγαλα" κλειστου τυπου οντως απομονονουν αρκετα απο τον εξωτερικο θορυβο αλλα εχουν και καποιο βαρος που τα καθιστα καπως δυσχρηστα. αν μπορεις να δανειστεις απο καπου ενα μεγαλο ζευγος και να το δοκιμασεις για κανα δυο μερες για να δεις αν το αντεχεις. μετα ειναι θεμα τιμης και οδηγησης.
 

Δημοκηδής

Μέλος Σωματείου
23 June 2006
9,926
υπάρχουν και ακουστικά με ενεργή αντιστάθμιση του θορύβου του περιβάλλοντος χώρου ... θυμάμαι χαρακτηριστικά κάποια μοντέλα in ear της Sony ...
 

nvianitakis

Supreme Member
28 December 2007
3,592
Χαλάνδρι
Επειδή , τελικά ότι πληρώνεις παίρνεις.... Μακράν η καλύτερη επιλογή, λίγο πιο ακριβή, αλλά δεν θα το μετανοιώσεις urbeats