Vodafone Mobile TV

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

dimgar97

Established Member
7 November 2012
195
Καλησπερα και συγγνωμη αλλα δεν ηξερα που να ανοιξω το θεμα. Εχεις κανεις χρησιμοποιησει την υπηρησια? Η εικονα βλεπεται ? Ευχαριστώ
 

eko13

Established Member
4 March 2013
264
Η αληθεια ειναι οτι αυτη η υπηρεσια (Novasports Mobile) υπαρχει καιρο και σκεφτομουν να την χρησιμοποιησω αλλα δεν εχω διαβασει καπου εντυπωσεις...
 

aloginid

New member
28 December 2013
93
Εγώ πάλι, πρώτη φορά το βλέπω και έχω δακρύσει από τα γέλια. :fahne90:

«…δυνατότητα να έχουν τηλεόραση υψηλής ανάλυσης (HD) στο κινητό τους παρακολουθώντας το πρόγραμμα όλων των καναλιών ζωντανά σε υψηλή ανάλυση με κωδικοποίηση Η264, στερεοφωνικό ήχο και ανάλυση οθόνης 320x240…»

HD (υψηλή ανάλυση) με στερεοφωνικό ήχο και ανάλυση 240p; :flipout:

Συγνώμη ρε παιδιά, για πόσο αγράμματους μας περνούν;
Αν δεν είναι παραπλάνηση αυτό, τότε τι είναι;
:firstprize:
 

arma

AVClub Addicted Member
4 January 2012
1,802
Απάντηση: Re: Vodafone Mobile TV

το δοκιμασε φιλος σε iphone, μια χαρα παιζει, δε ξερω ομως τα ματια τα δικα σας αν μπορουν να δουνε σε μια τοσο μικρη οθονη ενα ολοκληρο αγωνα
 

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,589
Re: Απάντηση: Re: Vodafone Mobile TV

Δεν το πιστεύω!!!! προχθές έστειλα email στην vodafone για το πως μπορώ να την δω μέσα από android (έχω το samsung galaxy s duos 2 ), δεν πίστευα ότι ενδιαφέρονται και πολλοί σπό δώ.

το δοκιμασε φιλος σε iphone, μια χαρα παιζει, δε ξερω ομως τα ματια τα δικα σας αν μπορουν να δουνε σε μια τοσο μικρη οθονη ενα ολοκληρο αγωνα

μήπως ξέρεις πως μπορώ να την δω σε android γιατί λέει ότι δεν είναι διαθέσιμη μέσω internet (ακόμα και μέσω 3G) και δεν μπορώ να μπω ακόμα και από την εφαρμογή My vodafone όπου έχει και επιλογή mobile tv.
 

arma

AVClub Addicted Member
4 January 2012
1,802
δε ξερω τι παιζει με το android, iphone εχω και εγω, βλεπεις με 3g αλλα δε χρεωνεσαι mb, ειναι δωρεαν οση ωρα και να βλεπεις
 
Last edited by a moderator:

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,589
το ξέρω, διάβασα τις λεπτομέρειες αλλά από την εφαρμογή της vodafone δεν μπορώ να μπω (ούτε σε 3g). Να πω την αλήθεια ψάχνω τώρα για το κινητό μήπως επειδή είναι dual sim και η vodafone είναι η 2η sim μήπως δεν υποστηρίζει 3g (υποστηρίζει μόνο από την 1η).
 

arma

AVClub Addicted Member
4 January 2012
1,802
ναι κοιταξε το, σε μια απο τις δυο sim θα μπορεις να εχεις 3g
 
Last edited by a moderator:

dimgar97

Established Member
7 November 2012
195
Νομιζω η αναλυση ειναι 480×360 στο hd αλλα το σαιτ ειναι ανενημερωτο. Ξέρετε πως μπορω να συνδεσω το s3 mini στην τβ?
 

peripolo

Established Member
31 August 2011
182
Το είχα χρησιμοποίηση πριν κανα 6μηνο καλή ανάλυση για κινητό και για ταμπλετ στην τηλεόραση άθλια δεν μπορείς να δεις δεν ξέρω άμα υπάρχει πατέντα με κάποιο προγραμμα να αυξήσουμε την ανάλυση για τηλεόραση