Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 122 απο 126 ΠρώτοΠρώτο ... 22112118119120121122123124125126 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1,211 έως 1,220 από 1257

Θέμα: Vodafone TV

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2012

Re: Vodafone TV

Υπάρχει κάποιο σταθερό τηλέφωνο για εξυπηρέτηση πελατών Vodafone TV διότι το 13830 έχει χρέωση? Ευχαριστώ πολύ.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2019

Απάντηση: Re: Vodafone TV

Τεχνική υποστήριξη δωρεάν στο 13840 από όλα τα δίκτυα.

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2006

Re: Απάντηση: Re: Vodafone TV

Οι γονεις μου εχουν fullpack nova με 50vdsl και πληρωνουν 49ε. Ο πατερας μου βλεπει μονο τα αθλητικα και η μανα μου εχει παρατησει τα cinema και πληρωνει χωριστα netflix (οποτε αλλα 10ε αποκει).
    Θελω να τους παρω απο αυτο το πακετο (που τρεχει 4 χρονια, δεν εχουν δεσμευση) και να τους παω σε IPTV με novasports για να ειναι ΟΚ ο father αλλα και το TVbox να υποστηριζει netflix γιατι η τηλεοραση ειναι παλια και σερνεται το smart της. Σε Wind Vision που ξερω οτι τα παρεχει αυτα, δε παιζει τωρα καλη τιμη και θελω να σας ρωτησω αν και σε vodafone ειναι ιδια η κατασταση, δηλαδη αν εχει καλο TVbox με netflix, και γενικα αν μιλησω μαζι τους τι μπορω να πετυχω σαν προσφορα για 50αρα + αθλητικα (δεν ειμαι συνδρομητης voda οποτε χωρις καποια τετοια εκπτωση)

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2014

Re: Απάντηση: Re: Vodafone TV

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Blinky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι γονεις μου εχουν fullpack nova με 50vdsl και πληρωνουν 49ε. Ο πατερας μου βλεπει μονο τα αθλητικα και η μανα μου εχει παρατησει τα cinema και πληρωνει χωριστα netflix (οποτε αλλα 10ε αποκει).
    Θελω να τους παρω απο αυτο το πακετο (που τρεχει 4 χρονια, δεν εχουν δεσμευση) και να τους παω σε IPTV με novasports για να ειναι ΟΚ ο father αλλα και το TVbox να υποστηριζει netflix γιατι η τηλεοραση ειναι παλια και σερνεται το smart της. Σε Wind Vision που ξερω οτι τα παρεχει αυτα, δε παιζει τωρα καλη τιμη και θελω να σας ρωτησω αν και σε vodafone ειναι ιδια η κατασταση, δηλαδη αν εχει καλο TVbox με netflix, και γενικα αν μιλησω μαζι τους τι μπορω να πετυχω σαν προσφορα για 50αρα + αθλητικα (δεν ειμαι συνδρομητης voda οποτε χωρις καποια τετοια εκπτωση)
    Το tv box της vodafone δεν εχει νετφλιξ αλλα το κινηματογραφικο περιεχομενο ειναι πλουσιο και πιστευω θα της αρεσει της μητερας σου με το HBO.Απο κει και περα κοιτα τις τιμες στο σαιτ και καπου εχει να βαλεις το τηλ. σου να σε καλεσουν οποτε προσπαθησε να διαπραγματευτεις οσο καλυτερα μπορεις...και να τους λες συνεχεια πως προκειται για φορητοτητα απο νοβα

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2006

Απάντηση: Vodafone TV

Απο Φεβρουάριο περίπου βρήκα ανακοίνωση ότι σύντομα θα κυκλοφορήσει, το Vodafone Android tv app. 11 μήνες νομίζω είναι αρκετά σύντομα, δεν νομίζετε κύριοι της Vodafone;

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2014

Απο 1/12 φευγουν και τα havoc , rai uno...τι γινεται βρε παιδια???Τον τελευταιο περιπου χρονο εχει βγαλει classica,boxhits,kiss,english club tv,καποια ειδησεογραφικα ,outdoor channel,fight network,one και δεν ξερω και εγω ποσα αλλα...Για ποιο λογο βγαζει συνεχεια καναλια?Το θεμα ειναι πως εδω και παραπανω απο χρονο το μονο που εχει προσθεσει ειναι το insight tv ενω εχουν φυγει τοσα...Γνωμη μου ειναι πως πληρωνει πολλα για HBO-novasports-discovery-eurosport και μαλλον προσπαθει να μετριασει τα εξοδα βγαζοντας καναλια

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2012

Και μάλλον ορθώς πράττει.
    Καλύτερα να περιοριστούν τα έξοδα για να είναι βιώσιμη η tv ποντάροντας πάνω σε HBO, Eurosports,Novasports,Discovery κτλ.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2018
    Περιοχή
    Αθήνα

Εμείς τώρα πρόσφατα αλλάξαμε από wind σε vodafone και η τηλεόραση είναι πολύ καλύτερη σε σχέση με της wind. Για εμενα ειναι η 2η καλύτερη σε πρόγραμμα μετα την cosmote

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2012

Για μένα η vodafone είναι 1η.
    Την cosmote (εκτός τα αθλητικά) την κρατάνε ψηλά σε επίπεδο τα 2 Ελληνικά κανάλια, το cinema-3 και το history.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2015

Τα επίγεια κανάλια που εκπέμπουν σε 4:3 εμφανίζονται με μαυρη μπάρα αριστερα και δεξιά σε ρυθμιση 720p και 1080p. Θα έπρεπε να βγει μια αναβάθμιση που να τα προσαρμοζει σε full screen ή να ρυθμιστεί το tv box σε 576p το οποίο όμως θυσιάζει την ποιοτητα των hd καναλιών και γενικά δείχνει όλα τα κανάλια πιο θολα. Θα ζητουσα υποστήριξη για το θέμα αλλά δε νομίζω ότι αξίζει να απασχολω το live chat για κάτι τέτοιο και επίσης δε βρήκα κάποιο email της Vodafone. Κάποια ιδέα για να αναφέρω το θέμα?

Σελίδα 122 απο 126 ΠρώτοΠρώτο ... 22112118119120121122123124125126 ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 4 χρήστες. (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

1. ksekarf

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης