Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 21 απο 37 ΠρώτοΠρώτο ... 1117181920212223242531 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 201 έως 210 από 365

Θέμα: Vodafone TV

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2019

Απάντηση: Vodafone TV

Καλησπέρα έχω 3 ερωτήσεις:
    1) Είναι δυνατή η λήψη σείρων/ταινιών και απο τον αποκωδικοποιητή ή μονο απο κινητά/tablet; (έχω αργή σύνδεση και δεν θέλω να κολλάει η εικόνα οταν βλέπω κάτι οπότε βολεύει το κατέβασμα)
    2) Πόσο χώρο διαθέτει ο αποκωδιοποητής;
    3) Μπορεί κάποιος να μου πει ποιές σειρές υπάρχουν στο nick+ αναλυτικά; Ρώτησα τη vodafone και μου είπαν μόνο κάποιες ενδεικτικά (είπαν "κ.α." στο τέλος) αλλά θέλω να μάθω πιο συγκεκριμένα.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2012

Καλημέρα στην παρέα, σε 24αρα γραμμή (είναι κάπου στα 16mbps) σου δίνουν Vodafone tv ; Παίζει σωστά; Σε τι τιμή μπορούμε να το πετύχουμε; Τώρα είμαι σε άλλη εταιρεία

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2013
    Περιοχή
    Πειραιας

Παίζει μια προσφορά τώρα στα 32 και κάτι ψιλά το full pack. Δίνουν δωρεάν τον εξοπλισμό και τα τέλη. Εάν έχεις κινητό vodafone και θες να λαμβάνεις τον λογαριασμό ηλεκτρονικά έχεις επιπλέον έκπτωση. Εμένα ο λογαριασμός θα είναι στα 29,10 τελική τιμή.

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2012

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Thanasis Triantafyllou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει μια προσφορά τώρα στα 32 και κάτι ψιλά το full pack. Δίνουν δωρεάν τον εξοπλισμό και τα τέλη. Εάν έχεις κινητό vodafone και θες να λαμβάνεις τον λογαριασμό ηλεκτρονικά έχεις επιπλέον έκπτωση. Εμένα ο λογαριασμός θα είναι στα 29,10 τελική τιμή.
    Οκ φίλε,σ ευχαριστώ,
    Χρόνια πολλά!

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2013
    Περιοχή
    Πειραιας

Να είσαι καλά, ευχαριστώ.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2013
    Περιοχή
    Πειραιας

Η Vodafone Ελλάδας και το Discovery Inc. ανακοινώνουν την επέκταση της μακροχρόνιας συνεργασίας τους, εξασφαλίζοντας τη διανομή των δημοφιλών τηλεοπτικών δικτύων Discovery Channel, Eurosport, TLC, Animal Planet, ID, Food Network, Travel Channel και Discovery Science, προς όλους τους συνδρομητές του Vodafone TV στην Ελλάδα. περισσότερα εδω https://digitaltvinfo.gr/

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2011

Re: Vodafone TV

Οκ αυτο ειναι απιστευτο.
    Νομιζα οτι πλεον δε γινονταν αυτα και δεν ειχα σκοπο να κανω κολπα αλλα τελικα θα ακυρωσω τη συμφωνια με τη Nova.
    Οντας πελατης σταθερα της Hol & Voda πλεον για 100 και πλεον μηνες δεν ειχα σκοπο να κανω παιχνιδια για να παρω καλυτερη τιμη αλλα απο τη στιγμη που η Voda αρχικα δεν ενδιαφερθηκε να μου κανει καλη προσφορα και η προσφορα της Nova ηταν 5,5 ευρω το μηνα κατω προτιμησα τη Nova και υπεγραψα και νομιζα οτι τελειωσε εκει το θεμα.
    Και με πηρε τηλ σημερα απο Voda να μου κανουν αντιπροσφορα. Η οποια αντιπροσφορα αν ηταν κοντα στα ιδια λεφτα δε θα το σκεφτομουν. Η προσφορα ομως ειναι στα 39,83 με vdsl 50 απεριορισα αστικα υπεραστικα και 360 σε κινητα (νομιζω και κλησεις εξωτερικου αλλα οκ δεν ειμαι σιγουρος) και Nova sports. Και επειδη ρωτησα ποτε θα ολοκληρωθει η διαδικασια για να ξερω να κοψω τη Nova δορυφορικη που εχω και πληρωνω καθε μηνα μου προσφερε το πρωτο παγιο δωρεαν χωρις καν να το ζητησω (ή εστω να το σκεφτω) !
    Εχω μεινει αφωνος απο το περιθωριο που εχουν για να μην χασουν πελατη αν και ειμαι σιγουρος οτι με τετοια συμφωνια, μεσα μπαινουν. Τι να πω.

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2009

Αν προλάβει η Nova και κάνει την ενεργοποίηση τότε δε θα μπορείς να κάνεις ακύρωση.

INVERTO

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2011

Χθες εστειλα την αιτηση υπογεγραμμενη, σημερα πηγε η αιτηση στην Voda και με πηραν και πηρα ηδη κι εκανα την ακυρωση η οποια ηταν εμπροθεσμη. ;-)

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2009

Πάλι καλά που σε πήραν άμεσα γιατί μέσα σε 2 μέρες μπορεί να γίνει η μεταφορά.

INVERTO

Σελίδα 21 απο 37 ΠρώτοΠρώτο ... 1117181920212223242531 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης