Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 96 απο 99 ΠρώτοΠρώτο ... 869293949596979899 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 951 έως 960 από 981

Θέμα: Vodafone TV

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2019

Απάντηση: Vodafone TV

Οχι δεν εκανε και εγω αυτο τους ρωτηασα. Τελος παντων δεν ξερω αν πειραξαν κατι αλλα πλεον δουλευει. Η κοπελα στο τηλ μου ειπε οτι σε διαφορετικη περιπτωση θα χρειαζοταν επςναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις...

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2020

καλησπερα σας μια ερωτηση εφοσον βαλω vodafone internet το υποστιριζει η περιοχη μου δεν θα μπορω να εχω και vodafone tv ?
    μου ειπανε πως δεν γινεται γιατι δεν το υποστιειζει η περιοχη μου.... μα απο την στιημη που θα εχω και ιντερνετ σε αυτους δεν θα γινεται και ειπανε πως δεν ειναι θεμα ιντερνετ αλλα δεν το υποστιριζει η περιοχη μου...

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2014

Re: Vodafone TV

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Georgekrav Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σας μια ερωτηση εφοσον βαλω vodafone internet το υποστιριζει η περιοχη μου δεν θα μπορω να εχω και vodafone tv ?
    μου ειπανε πως δεν γινεται γιατι δεν το υποστιειζει η περιοχη μου.... μα απο την στιημη που θα εχω και ιντερνετ σε αυτους δεν θα γινεται και ειπανε πως δεν ειναι θεμα ιντερνετ αλλα δεν το υποστιριζει η περιοχη μου...
    Εδώ είναι η απάντησή σου.
    Πήρα το Vodafone TV box της μητέρας μου , το έχω στο δικό μου σπίτι, και το έχω συνδέσει με το MIFI

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2019

Απάντηση: Re: Vodafone TV

Κανονικα παίζει με κάθε σύνδεση, αυτοί για κάποιο λόγο δεν το δίνουν ενώ υπάρχει ο τρόπος.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2011
    Περιοχή
    Κορωπί

Καλησπέρα. Τελικά εκνευρίστηκα με τη wind και έκανα αίτημα άμεσης φορητότητας στη Vodafone και ας πληρώσω το πρόστιμο πρόωρης αποχώρησης. Ξέρουμε σε πόσες μέρες έρχεται ο εξοπλισμός VDSL και TV? Πήρα την προσφορά στα 39,95.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2019

Πρώτα ενεργοποιούν την vdsl και μετά από λίγες μέρες έρχεται και ο εξοπλισμός της τηλεόρασης.
    Το ρουτερ έρχεται μέσα σε 4-5 μέρες από την ημέρα της αίτησης (από την ημερομηνία έναρξής της), και οι έλεγχοι αφού ενεργοποιηθεί (για να στείλουν τον αποκωδικοποιητή) διαρκούν περίπου 2 μέρες. Αφού γίνει ο έλεγχος, έρχεται ο αποκωδικοποιητής.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2011
    Περιοχή
    Κορωπί

Re: Απάντηση: Re: Vodafone TV

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από panos- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτα ενεργοποιούν την vdsl και μετά από λίγες μέρες έρχεται και ο εξοπλισμός της τηλεόρασης.
    Το ρουτερ έρχεται μέσα σε 4-5 μέρες από την ημέρα της αίτησης (από την ημερομηνία έναρξής της), και οι έλεγχοι αφού ενεργοποιηθεί (για να στείλουν τον αποκωδικοποιητή) διαρκούν περίπου 2 μέρες. Αφού γίνει ο έλεγχος, έρχεται ο αποκωδικοποιητής.
    Ευχαριστώ πάρα πολύ, με κάλυψες απόλυτα!! Αναμένω λοιπόν!

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2020

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Georgekrav Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη μπορεις να με βοηθησεις πως;

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2016

καλησπερα παιδια εχω κανει συνδεση στην vodafone σταθερο και 2 κινητα και περιλαμβανει απο οτι λενε και το vodafone tv entertainment για κινητο η tablet.τι ακριβως περιλαμβανει?θα πρεπει υποχρεωτικα να βαλω και vodafone tv η απλα βλεπω μεσω εφαρμογης στο κινητο?

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2020

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από fiestakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια εχω κανει συνδεση στην vodafone σταθερο και 2 κινητα και περιλαμβανει απο οτι λενε και το vodafone tv entertainment για κινητο η tablet.τι ακριβως περιλαμβανει?θα πρεπει υποχρεωτικα να βαλω και vodafone tv η απλα βλεπω μεσω εφαρμογης στο κινητο?
    θα μπορεις μεσω του κινητου σου ή ταμπλετ

Σελίδα 96 απο 99 ΠρώτοΠρώτο ... 869293949596979899 ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 2 χρήστες. (0 μέλη και 2 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης