Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 35 απο 36 ΠρώτοΠρώτο ... 25313233343536 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 341 έως 350 από 351

Θέμα: Vodafone TV

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2014

Re: Vodafone TV

Αυτο ακριβως πιστευω και εγω για το sundance,πλεον νομιζω ενα καναλι με ταινιες θα ηταν must have αλλα αν ηταν να το βαλουν θα το ειχανε βαλει ηδη.Κατα την γνωμη μου το vodafone tv λογο του οτι ακομα και απο το πιο φθηνο του πακετο (φαμιλι πακ) σου προσφερει και τις ταινιες ως demand (για τις δωρεαν μιλαω),τοτε υπερτερει σε σχεση με wind που για να δεις ταινια πρεπει να πληρωσεις για νετφλιξ.

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2011

Εχω 2-3 βδομαδες ανοιχτο ενα case στο Support της Voda για το vodafone TV που οτι και να επιλεξω δεν παιζει σε android κινητο. Τελικα σημερα μετα απο 2-3 ελεγχους γραμμης με ενημερωσαν οτι ειναι γνωστο προβλημα, οτι δεν το εχω μονο εγω και οτι καααααποια στιγμη θα το φτιαξουν.
    Ευτυχως που δε στηριζομαι πανω τους . Ελεος ομως ρε παιδια.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2018

Απάντηση: Re: Vodafone TV

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Geoav75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω 2-3 βδομαδες ανοιχτο ενα case στο Support της Voda για το vodafone TV που οτι και να επιλεξω δεν παιζει σε android κινητο. Τελικα σημερα μετα απο 2-3 ελεγχους γραμμης με ενημερωσαν οτι ειναι γνωστο προβλημα, οτι δεν το εχω μονο εγω και οτι καααααποια στιγμη θα το φτιαξουν.
    Ευτυχως που δε στηριζομαι πανω τους . Ελεος ομως ρε παιδια.
    Αντιμετώπισα κι εγώ ένα παρόμοιο θέμα πριν απο 1-2 βδομάδες. Έκανα εκκαθάριση των δεδομένων της εφαρμογής, μέσα από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου, και κατόπιν δούλεψε πάλι κανονικά το Vodafone app. Για κάνε κι εσύ μια δοκιμή να δεις μήπως λυθεί το πρόβλημά σου.

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2011

Re: Απάντηση: Re: Vodafone TV

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από stolis75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντιμετώπισα κι εγώ ένα παρόμοιο θέμα πριν απο 1-2 βδομάδες. Έκανα εκκαθάριση των δεδομένων της εφαρμογής, μέσα από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου, και κατόπιν δούλεψε πάλι κανονικά το Vodafone app. Για κάνε κι εσύ μια δοκιμή να δεις μήπως λυθεί το πρόβλημά σου.
    Το εχω δοκιμασαι κι αυτο. Και πληρη απεγκατασταση οπως με συμβουλεψαν. Ακομα και να κανω reset το media player του Voda TV μου ειπανε που δεν καταλαβα τι σχεση μπορει να εχει με το android κινητο μου.
    Οτι κι αν εκανα δεν επαιξε. Ακομα και το gps ενεργοποιησα οπως μου ειπανε αλλα και παλι τπτ. Ειναι δικο τους προβλημα γενικοτερο και ΘΑ το φτιαξουνε

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2019

Απάντηση: Vodafone TV

Καλημερα. Θα ηθελα μια αποψη για Vodafone tv απο καποιον που ειχε Nova προηγουμενως. Εννοω, ποιοτητα, ευκολια, κολληματα κτλ. Να ενημερωσω οτι συγχρονιζω στα 10 mpps. Αξιζει τον κοπο ή θα εχω ζητηματα;

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2010

Καταρχήν θα αλλάξεις πάροχο και στο ιντερνετ οπότε τα συνεκτιμας όλα. Φυσικά η ποιότητα εικόνας είναι χειρότερη και έχει καθυστέρηση. Η μια είναι δορυφορική λήψη η άλλη όχι . Σε εμένα δεν είναι τραγικές οι διαφορές. Η nova μου έδινε 39 ευρώ και η Vodafone 23,60 kai 7 ευρώ έκπτωση σε κινητό οπότε οι μικροαλλαγες δεν με χαλούν. Η διαφορά τιμής ήταν καταλυτική. Σε 1 χρόνο και κάτι που λήγει η τιμή αυτή βλέπουμε.
    Αν η διαφορά τιμής είναι 5 ευρώ σκέψου το. Αν είναι μεγαλύτερη πήγαινε Vodafone εκτός κι αν θες σούπερ εικόνα και μηδέν καθυστέρηση

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2019

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες. Με τα 39 ευρω που το δινουν τωρα ολα μεσα δεν υπαρχει περιπτωση. Με τα 32 κατι που το εδιναν θα το συζητουσα. 43 μου δινει η Nova ολα μεσα. Δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ η καθυστερηση ακομη κι αν ειναι μισο λεπτο, αρκει να.μην χανω ματς,να μην εχω κολληματα κτλ. Απλα διαβαζω για αρκετα ζητηματακια κατα την διαρκεια της χρονιας για αυτο κολλαω λιγο. Ειμαι συνδρομητης Cosmote tv full αυτην την στιγμη αλλα δεν την παλευω με 53 ευρω.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2010

Όχι κολλήματα δεν είχα πλην του ΠΑΟΚ Ολυμπιακός που ήταν γενικό το πρόβλημα και χάρισαν το πάγιο ενός μήνα.
    Κοίτα είναι λίγο θέμα timing. Είχα nova full pack στα 43. Το έκοψα και μετά από φασαρία έμεινα μόνο στο τηλέφωνο στα 17 ευρώ και πήρα cismote TV στα 22. Την επόμενη χρονιά η cosmote ανέβηκε στα 25 αλλά πήρα και την προσφορά της vodafone στα 23,60 και με 48 ευρω ( μείον 7 ευρώ στο κινητό) και τα έχω όλα nova sports discovery eurosport και cosmote TV full pack.
    Φέτος θα κοιτάξω στον ΟΤΕ να γυρίσω στα 22 και του χρόνου που ληγει η Vodafone βλέπουμε.
    Λογικά Αύγουστο Σεπτέμβριο θα παίξουν καλύτερες προσφορες

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2014

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από yiannisav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα. Θα ηθελα μια αποψη για Vodafone tv απο καποιον που ειχε Nova προηγουμενως. Εννοω, ποιοτητα, ευκολια, κολληματα κτλ. Να ενημερωσω οτι συγχρονιζω στα 10 mpps. Αξιζει τον κοπο ή θα εχω ζητηματα;
    Εγώ συγχρονιζω13-15 Mbps και δεν έχω κανένα πρόβλημα με κολλήματα, και σερφαρω και κατεβάζω με 8-10 Mbps.Η εικόνα στα novasports και στα Eurosport είναι αρκετά καλή.Να έχεις κολλήματα λόγω ταχύτητας δεν παίζει γιατί δίνουν προτεραιότητα στην TV. Τώρα όπως σου είπαν και πιο πάνω αν υπάρχει διαφορά στην τιμή έστω και 5 Euro εγώ θα το έβαζα.Αν βλέπεις και σειρές-ταινιες μήν βάλεις wind vision γιατί θα πρέπει πληρώσεις επιπλέον για Netflix.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2019

Ευχαριστω πολυ παιδια. Αν πετυχω μια προσφορα στα 32 για vodafone ολα μεσα και κρατησω το cosmote tv στα 22,θα εχω με 55 ευρω ολα τα αθλητικα και το cosmote που εχω τωρα στην τιμη που πληρωνω συνολο τωρα (54,50).
    Ειδωμεν

Σελίδα 35 απο 36 ΠρώτοΠρώτο ... 25313233343536 ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 2 χρήστες. (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

1. Panoramix

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης