F&U MPF3464H

aspirinii

New member
31 October 2014
3
Καλησπερα σας,
εχω κανει μεγαλη κουταμαρα και δεν ξερω τι πρεπει να κανω απο εδω και περα για να το διορθωσω.
Βρηκα μια αναβαθμιση στην σελιδα http://www.morris.gr/index.php?SCREEN=show_content&id=59 και βιαστικα την περασα στον αποκωδικοποιητη μου μονο που εγω εχω τονMPF3464H και οχι και MPF3460H...Τωρα εχουν χαθει ολα τα καναλια και δεν εχω την δυνατοτητα να κανω καν αναζητηση..
Οταν κανω αυτοματη αναζητηση δεν κανει τπτ και μετα απο 5 δευτερα λεει "αποθηκευση" αλλα δεν αποθηκευει τιποτα..δοκιμασα χειροκινητη αναζητηση αλλα παλι τιποτα δεν βρισκει κανενα καναλι...
Τωρα εγω τι μπορω να κανω ?
αναβαθμιση για το δικο μου μοντελο δεν υπαρχει στην προαναφερθεισα σελιδα...
Εχω ενα καφενειο και ειμαι απελπισμενος χωρις τηλεοραση..
 
Last edited by a moderator:

Serafeim Karakostas

AVClub Fanatic
8 August 2007
10,159
Άρτα
Πρέπει να βρεις το λογισμικό που είναι για το δέκτη σου και να το περάσεις. Επικοινώνησε με την εταιρεία.
 

aspirinii

New member
31 October 2014
3
Να ενημερωσω πως το προβλημα μου λυθηκε .Οπως ακριβως προτεινε ο Σεραφειμ επικοινωνησα με την εταιρεια παρασκευη βραδυ μεσω email και σαββατο πρωι μου στειλανε απαντηση με το σωστο λογισμικο και πως εαν συναντησω προβλημα να επικοινωνησω μαζι τους.
Να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Σεραφειμ για την προταση του.
Και ενα μεγαλο μπραβο στην εταιρεια ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ - ΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.Ε για την πολυ αμεση και σωστη εξυπηρετηση.
 

aspirinii

New member
31 October 2014
3
Re: Απάντηση: F&U MPF3464H

Αν μπορείς, ανέβασε το firmware να υπάρχει διαθέσιμο και σε όσους άλλους το χρειαστούν στο μέλλον :smile:

προσπαθησα να το βαλω μεσω attachment αλλα ανοιγει το δευτερο παραθυρο και ειναι μαυρο χωρις καποια επιλογη,εαν μπορεις πες μου τον τροπο να το ανεβασω

Σύνδεσμος προς το firmware.
 
Last edited by a moderator:

apodem

New member
29 March 2009
2
Re: Απάντηση: F&U MPF3464H

προσπαθησα να το βαλω μεσω attachment αλλα ανοιγει το δευτερο παραθυρο και ειναι μαυρο χωρις καποια επιλογη,εαν μπορεις πες μου τον τροπο να το ανεβασω

Σύνδεσμος προς το firmware.


Αν έχεις ακόμα τον δέκτη, μπορείς να δεις ποια έκδοση είναι το firmware και σε τι έκδοση υλικού το έχεις βάλει ?