Ηχος και Εικονα Show 2014

Γιώργος ΚΟΨ

AVClub Addicted Member
20 June 2006
2,894
GLYFADA
Προκειμένου να διεξαχθεί αυτόνομα η συζήτηση για την έκθεση του περιοδικού Ήχος και Εικόνα το νήμα διασπάστηκε από το Athens Audio and Video show 2014.

Από την διαχείριση.



Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 29 & 30 Νοεμβρίου, γίνεται η εκθεση Ηχος και Εικόνα ατο Athens Ledra Hotel, Λ. Συγγρού 115, είσοδος ΔΩΡΕΑΝ.
 
Last edited by a moderator:

Magellan

Banned
28 July 2006
19,085
Εν πλώ
Re: Athens Audio & Video Show 2014

Μάλλον θα είναι από τις μεγαλύτερες εκθέσεις των τελευταίων χρόνων(60+ χώροι)
με προιόντα που δεν έχουμε ξαναδεί-ξανακούσει σε έκθεση επί ελληνικού εδάφους!

Τα ηχεία La Sphere της Cabasse, ηχεία και ενισχυτικά της Tidal,
ηχεία της Genesis, τα προιόντα της Aurender
το M1της Enigma acoustics, τον τερατώδη Mephisto της Gryphon.
Για τους εικονολάτρες, Oled Tv's κάποιες σε πρώτη Ευρωπαική παρουσίαση, είναι ορισμένα(από τα λίγα) που πληροφορήθηκα..!
 

pankar0

Senior Member
4 February 2011
403
Νεα Φιλαδελφεια
Θα ήθελα να ενημερώσω τα αγαπητά μέλη του φόρουμ πως για λόγους ανωτέρας βίας η εταιρία Sonus Hi-Fi του κυρίου Σάκη Χατζηδημητρίου δε θα παρευρεθεί στην έκθεση Εικόνα - ήχος. Για το λόγο αυτό, όσοι ενδιαφέρεστε να δείτε και κυρίως να ακούσετε τα προϊόντα των οίκων που αντιπροσωπεύει ( Sonus Faber, Audio Research, Yba, Wadia, Solution,Synthesis κ.α) η εταιρία τις ημέρες και ώρες της έκθεσης θα είναι ανοικτά στη διεύθυνση που εδρεύει (Φιλαδελφέως 3 Αθήνα) και θα χαρεί να εξυπηρετήσει όλους τους ενδιαφερόμενους.
Φιλικά Παναγιώτης Καραμανώλης.
 

Ntinos P

AVClub Fanatic
26 June 2006
22,938

Dr Pan K

Supreme Member
18 December 2010
9,067
Θα ήθελα να ενημερώσω τα αγαπητά μέλη του φόρουμ πως για λόγους ανωτέρας βίας η εταιρία Sonus Hi-Fi του κυρίου Σάκη Χατζηδημητρίου δε θα παρευρεθεί στην έκθεση Εικόνα - ήχος. Για το λόγο αυτό, όσοι ενδιαφέρεστε να δείτε και κυρίως να ακούσετε τα προϊόντα των οίκων που αντιπροσωπεύει ( Sonus Faber, Audio Research, Yba, Wadia, Solution,Synthesis κ.α) η εταιρία τις ημέρες και ώρες της έκθεσης θα είναι ανοικτά στη διεύθυνση που εδρεύει (Φιλαδελφέως 3 Αθήνα) και θα χαρεί να εξυπηρετήσει όλους τους ενδιαφερόμενους.
Φιλικά Παναγιώτης Καραμανώλης.

Πανο εσυ τi σχέση εχεις με την Sonus HiFi;
 

pankar0

Senior Member
4 February 2011
403
Νεα Φιλαδελφεια
Πανο εσυ τi σχέση εχεις με την Sonus HiFi;
Πάνο μου ζητήθηκε εκ μέρους του κύριου Σάκη Χατζηδημητρίου να ενημερώσω τους ενδιαφερόμενους καθώς ο κύριος Χατζηδημητρίου δεν έχει φτιάξει ακόμα προφίλ μέλους, κάτι που θα γίνει άμεσα στις επόμενες μέρες με κάθε λεπτομέρεια όσων αφορά την υπογραφή αντιπροσώπου.
Ευχαριστώ το φόρουμ για την κατανόηση στην παρέμβαση μου.
 

THEMILOC

AVClub Enthusiast
6 February 2008
1,179
ΕΛΛΑΔΑ
Ενημερώνω κι εγώ τους φίλους για την μη συμμετοχή μου στην έκθεση ΗΧΟΣ & ΕΙΚΟΝΑ φέτος. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν με ένα ραντεβού να έλθουν στο κατάστημα στο Κολωνάκι, Λυκαβηττού 43, για ενημέρωση και ακρόαση των ATC, REL ACOUSTICS, BENCHMARK MEDIA, XTZ, WEISS.

Θέμης Ζαφειρόπουλος (κιν. 6944203944)
LOCATION SOUND
 

takis

Supreme Member
11 August 2006
3,669
--------------------
πηγα αλλα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε εφυγα με ενα αισθημα βαρεμαρας και μαλλον ελειπαν και αρκετες εταιριες
 

Jazzer

Established Member
5 January 2013
143
Από τη φετινή έκθεση δεν έλειπαν μηχανήματα ούτε και ιδιαίτερα πολλές εταιρίες. Αυτά που έλειπαν ήταν καλή διάθεση, χαμόγελα και θετική ενέργεια του κόσμου, το οποίο οφείλεται σε μεγάλο βαθμό σε όλα όσα μας συμβαίνουν τα τελευταία χρόνια...