Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 484 απο 500 ΠρώτοΠρώτο ... 384474480481482483484485486487488494 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 4,831 έως 4,840 από 4991

Θέμα: Cosmote TV GO

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2020

Απάντηση: Cosmote TV GO

Ναι εγώ όμως πλήρωσα τους φόρους ξεχωριστά από το πάγιο. Πλήρωσα και το πάγιο 25 ευρώ και άλλα 9 το ΦΠΑ και άλλα 3 ο φόρος τηλεόρασης. 37 σύνολο δηλαδή

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2010

Απάντηση: Cosmote TV GO

Για να μην μπερδευεσαι κοιτα την ημερομηνια ενεργοποιησης του ote tv και την ημερομηνια εκδοσης του λογαριασμου και με αφαιρεση βρισκεις ποσες μερες του μηνα θαπρεπε να χρεωθεις. Μετα προσθεσε ενα 25αρι ως προκαταβολη για το μηνα που μετραει μετα την ημερομηνια εκδοσης και δες αν σου βγαινει τελικα 46,50€. Οσο για το blue hustler ειναι δωρεαν απλα σου ζηταει κωδικο για ευνοητους λογους.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2018

Re: Cosmote TV GO

Καλησπέρα!
    Έχω ενεργοποιημένη την υπηρεσία cosmote tv go extra ατο δορυφορικό μου πακέτο. Γνωρίζει κάποιος αν έχει γίνει δωρεάν; Γιατί συνεχίζουν να με χρεώνουν 5 ευρώ το μήνα.
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2012

Πώς μπορείς να δεις τις σειρες μεσω του fox play από το go ;μπήκα αλλά δεν έχει κάπου μόνο εικόνες .

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2019

Απάντηση: Re: Cosmote TV GO

Πάνω αριστερά τις γραμμουλες > fox play > διαλέγεις την σειρά που θέλεις από τις εικόνες > διαλέγεις το επεισόδιο που θέλεις (τα έχει με την σειρά) > πατάς προβολή

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2017

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από kn784 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα!
    Έχω ενεργοποιημένη την υπηρεσία cosmote tv go extra ατο δορυφορικό μου πακέτο. Γνωρίζει κάποιος αν έχει γίνει δωρεάν; Γιατί συνεχίζουν να με χρεώνουν 5 ευρώ το μήνα.
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
    και εμένα το ίδιο...Ενώ λέει δωρεάν στο my cosmote ...Στον λογαριασμό που μου βγήκε κ αφορά τους επόμενους μήνες αφού σχεδόν προπληρωνουμε γράφει κανονικά την τιμή που πλήρωνα (Είναι δίμηνο εμένα)...Από Δευτέρα θα μπορέσω να επικοινωνήσω μαζί τους κ να μάθω.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2008

Γνωρίζει κάποιος αν υφιστάμενος συνδρομητής με συνδρομή μέσω δορυφόρου, μπορεί να αλλάξει το cosmote tv go και να συνδεθεί μέσω της καινούριας εφαρμογής ott;

Βγήκε η καινούρια εφαρμογή για την τηλεόραση μου (sony xe9005) αλλά όταν πάω να κάνω log in μου βγάζει μήνυμα πως δεν έχω ενεργή συνδρομή...

Στάλθηκε από το MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2009

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από mutunas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κάποιος αν υφιστάμενος συνδρομητής με συνδρομή μέσω δορυφόρου, μπορεί να αλλάξει το cosmote tv go και να συνδεθεί μέσω της καινούριας εφαρμογής ott;

Βγήκε η καινούρια εφαρμογή για την τηλεόραση μου (sony xe9005) αλλά όταν πάω να κάνω log in μου βγάζει μήνυμα πως δεν έχω ενεργή συνδρομή...

Δεν γίνεται, μόνο για συνδρομητές OTT. ΜΠορείς να δοκιμάσεις να καλέσεις στο 13888 κ να τους κλαφτείς λίγο, δίνουν 3μηνη συνδρομή δωρεάν στην OTT όταν έχεις δορυφορικό.

Supreme Member

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2011
    Περιοχή
    Αθήνα

Δεν χρειάζεται να κλαφτεί σε κανένα. Η τρίμηνη δωρεάν υπηρεσία γνωριμίας της υπηρεσίας OTT είναι για όλους τους συνδρομητές Δορυφορικής λήψης.
    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο, καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο, το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2008

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από cmoustakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειάζεται να κλαφτεί σε κανένα. Η τρίμηνη δωρεάν υπηρεσία γνωριμίας της υπηρεσίας OTT είναι για όλους τους συνδρομητές Δορυφορικής λήψης.
    Δηλαδή τρόπος να έχεις δορυφορική μαζί με την εφαρμογή ott, δεν υπάρχει;
    Εγώ αυτό που θέλω να κάνω είναι να αντικαταστήσω το go με το ott...

Δεν είχαν πει πως το go θα αντικατασταθεί από την καινούρια εφαρμογή;

Σελίδα 484 απο 500 ΠρώτοΠρώτο ... 384474480481482483484485486487488494 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 2 χρήστες. (0 μέλη και 2 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης