Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 519 απο 532 ΠρώτοΠρώτο ... 419509515516517518519520521522523529 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 5,181 έως 5,190 από 5315

Θέμα: Cosmote TV GO

Super Moderator

Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Cosmote TV GO

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από speed79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από πού το έκανες αυτό στις ρυθμίσεις. Που το βγαζει?
    Ακριβώς Ρυθμίσεις μετά στο υπομενου Ρυθμίσεις Υπηρεσίας -εκεί σε ρωτάει κωδικό- και μετά αφού δώσεις κωδικό σου ανοίγει αλλο υπομενού όπου και πατάς το Διαχείριση προφίλ

Εκεί τέλος βλέπεις τις συσκευές και κάνεις τις αλλαγές που θέλεις
    Κώστας
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    To create products that will capture the hearts and minds of users, you first need to break through the technology barrier.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010

Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Cosmote TV GO

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από kbouk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς Ρυθμίσεις μετά στο υπομενου Ρυθμίσεις Υπηρεσίας -εκεί σε ρωτάει κωδικό- και μετά αφού δώσεις κωδικό σου ανοίγει αλλο υπομενού όπου και πατάς το Διαχείριση προφίλ

Εκεί τέλος βλέπεις τις συσκευές και κάνεις τις αλλαγές που θέλεις
    Σε android φτάνω μεχρι διαχείριση προφίλ όπου όμως βλέπω μόνο τα προφίλ και όχι τις συσκευές για να τις διαχειριστώ

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2008

Re: Cosmote TV GO

Ανέβασε μια φωτο να δούμε γιατί μου κάνει εντύπωση. Κι εγώ iPad έχω αλλά και γενικά σε όλες μου τις συσκευές πουθενά δεν έχω δει διαχείριση συσκευών.

Super Moderator

Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Απάντηση: Re: Cosmote TV GO

Όχι δικό μου λάθος είναι όπως το έγραψα, έχω αντιστοιχίσει από ένα προφίλ σε κάθε μια συνδεδεμένη συσκευή , το προφίλ μπορώ να το διαγράψω , αλλάξω αλλά λογικά η συσκευή δεν επηρεάζεται και παραμένει.
    Κώστας
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    To create products that will capture the hearts and minds of users, you first need to break through the technology barrier.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010

Στη νέα εφαρμογή υπάρχει κανονικά η καθυστέρηση των 30 δευτερολεπτων στους αγώνες ή έχει μειωθεί;
    Επίσης σε τι ποιότητα παίζει; Σε μια 48-55αρα οθόνη φαίνεται καλύτερα σε σχέση με το παλιό tv go?

AVClub Addicted Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2008

Υπαρχει καθυστερηση 20’’ περιπου. Ποιοτητα και frames κλασεις ανωτερα σε σχεση με το go σε μεγαλη τηλεοραση. Παιζει 1080p αλλα και 4Κ καναλι αθλητικο.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από polakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει καθυστερηση 20’’ περιπου. Ποιοτητα και frames κλασεις ανωτερα σε σχεση με το go σε μεγαλη τηλεοραση. Παιζει 1080p αλλα και 4Κ καναλι αθλητικο.
    Σε ευχαριστώ Πολύκαρπε!

Με ρωτάει ένα φιλαράκι επειδή έχει cosmote αλλά δεν έχει ενεργοποιήσει την υπηρεσία, ποια είναι η διαδικασία;

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010

Να πω ότι η υπηρεσία είναι στον πατέρα του. Τι θα χρειαστεί από τα στοιχεία του;

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2008
    Περιοχή
    Παιανία

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από polakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνη επιλογή τα 576P σε Sony ΤV 43 ιντσών με Αndroid 8.0. Γιατί συμβαίνει αυτό?

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2010
    Περιοχή
    Πειραιάς - Αιγάλεω

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από broxopios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ Πολύκαρπε!

Με ρωτάει ένα φιλαράκι επειδή έχει cosmote αλλά δεν έχει ενεργοποιήσει την υπηρεσία, ποια είναι η διαδικασία;
    https://www.cosmote.gr/portal/reside...es/cosmotetvgo

Σελίδα 519 απο 532 ΠρώτοΠρώτο ... 419509515516517518519520521522523529 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 4 χρήστες. (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης