Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 485 απο 503 ΠρώτοΠρώτο ... 385475481482483484485486487488489495 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 4,841 έως 4,850 από 5025

Θέμα: Cosmote TV GO

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2006
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ

Re: Cosmote TV GO

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από cmoustakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειάζεται να κλαφτεί σε κανένα. Η τρίμηνη δωρεάν υπηρεσία γνωριμίας της υπηρεσίας OTT είναι για όλους τους συνδρομητές Δορυφορικής λήψης.
    τι διαδικασια εχει αυτο?
    περνεις τηλεφωνο και ζητας login στοιχεια?

Supreme Member

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2011
    Περιοχή
    Αθήνα

Παίρνεις τηλέφωνο στο 13888 και λες είμαι συνδρομητής μέσω δορυφόρου και θέλω να κάνω χρήση της δωρεάν 3μηνης δωρεάν υπηρεσίας OTT. Στο ενεργοποιούν και κάνεις χρήση της νέας υπηρεσίας σε tablet, Κινητό, και smart tv (Samsung και Sony προς το πάρον).
    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο, καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο, το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2006
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ

Παίρνεις τηλέφωνο στο 13888 και λες είμαι συνδρομητής μέσω δορυφόρου και θέλω να κάνω χρήση της δωρεάν 3μηνης δωρεάν υπηρεσίας OTT. Στο ενεργοποιούν και κάνεις χρήση της νέας υπηρεσίας σε tablet, Κινητό, και smart tv (Samsung και Sony προς το πάρον).
    ok-ευχαριστω

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2009

Απάντηση: Re: Cosmote TV GO

Τους κωδικούς τους λαμβάνεις με sms; και ποιό πακέτο σου δίνουν ;(πχ sport pack δορυφορικού).
    Καλή Ανάσταση, με υγεία.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2007

Μόλις το έκανα και καταχωρήθηκε αίτημα, να κάνω μια βασική ερώτηση πάνω σε αυτό (αν και offtopic και σίγουρα έχει ξαναειπωθεί αρκετές φορές οπότε συγνώμη αλλά μετά απο 1 ώρα στις αναμονές το κεφάλι μου είναι πραγματικά καζάνι για να ψάξω οτιδήποτε), γιατί ξέχασα να ρωτήσω την εκπρόσωπο. Η δοκιμή για τους δορυφορικούς, αφορά μια μόνο συσκευή με δυνατότητα αλλαγής μετά απο 30 μέρες ή αφορά 3 συσκευές με 2 ταυτόχρονα ενεργές; Φαντάζομαι θα ισχύει για μία συσκευή απλά ρωτάω για να προσέξω που θα την ενεργοποιήσω αν όντως αυτό ισχύει.

Τουλάχιστον μου είπαν ότι αν θέλω μετά όταν τελειώσει το 3μηνο και αφού τότε θα έχουν συμπληρωθεί 9 μήνες στην δορυφορική υπηρεσία, μπορώ να αλλάξω ατελώς απο δορυφορικό σε ΟΤΤ (ΑΝ φυσικά θα ήθελε κανείς αυτό) με διαπραγμάτευση στην όποια τιμή. Βλέπουμε τότε.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2018

Απάντηση: Cosmote TV GO

Αυτοι δεν ειχαν πει οτι για τους συνδρομητες δορυφορικου θα ειναι δωρεαν ? το δωρεαν ειναι ενα τριμηνο και μετα χρεωση ? ποτε συνεβη αυτο ?

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2009

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από craven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις το έκανα και καταχωρήθηκε αίτημα, να κάνω μια βασική ερώτηση πάνω σε αυτό (αν και offtopic και σίγουρα έχει ξαναειπωθεί αρκετές φορές οπότε συγνώμη αλλά μετά απο 1 ώρα στις αναμονές το κεφάλι μου είναι πραγματικά καζάνι για να ψάξω οτιδήποτε), γιατί ξέχασα να ρωτήσω την εκπρόσωπο. Η δοκιμή για τους δορυφορικούς, αφορά μια μόνο συσκευή με δυνατότητα αλλαγής μετά απο 30 μέρες ή αφορά 3 συσκευές με 2 ταυτόχρονα ενεργές; Φαντάζομαι θα ισχύει για μία συσκευή απλά ρωτάω για να προσέξω που θα την ενεργοποιήσω αν όντως αυτό ισχύει.
    ισχυει για δυο συσκευες που δε μπορουν να παιζουν ταυτοχρονα ομως.Τωρα καθε ποτε κ αν μπορεις να αλλαξεις συσκευη δε το ρωτησα οταν το εκανα κ εγω.

Supreme Member

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2011
    Περιοχή
    Αθήνα

Re: Απάντηση: Re: Cosmote TV GO

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από manos 13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους κωδικούς τους λαμβάνεις με sms; και ποιό πακέτο σου δίνουν ;(πχ sport pack δορυφορικού).
    Καλή Ανάσταση, με υγεία.

Οι κωδικοί θα στους στείλουν στο κινητό σου όταν ενεργοποιηθεί. Συνήθως ειναι το κινητό σου και ένα password που δηλώνεις στο cosmote id.
    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο, καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο, το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

Supreme Member

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2011
    Περιοχή
    Αθήνα

Re: Απάντηση: Cosmote TV GO

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από vagκ1973 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοι δεν ειχαν πει οτι για τους συνδρομητες δορυφορικου θα ειναι δωρεαν ? το δωρεαν ειναι ενα τριμηνο και μετα χρεωση ? ποτε συνεβη αυτο ?
    Μιλάμε για τώρα, αυτό που λες ειναι στην τελική φάση αφού καταργηθεί το GO και γίνει μετάβαση όλων των συνδρομητών στο OTT πράγμα που ακόμη δεν γνωρίζουμε πως και ποτέ θα γίνει.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2009

Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Cosmote TV GO

Οι κωδικοί θα στους στείλουν στο κινητό σου όταν ενεργοποιηθεί. Συνήθως ειναι το κινητό σου και ένα password που δηλώνεις στο cosmote id.
    Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Σελίδα 485 απο 503 ΠρώτοΠρώτο ... 385475481482483484485486487488489495 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης