Qviart combo

eri77

Established Member
7 March 2014
181
Με μεγάλη μου χαρά σας ενημερώνω ότι πήρα το qviart combo. Ο δέκτης έχει φοβερή υποστήριξη από κάποιο ισπανικό φόρουμ. Πρέπει να πω πως μου έκανε εντύπωση η ποιότητα εικόνας. Για άλλους αυτούς που αρέσει ο κόσμος του δορυφόρου, νομίζω ότι ο δέκτης αυτός είναι η καλύτερη επιλογή για αυτονόητους λόγους.
 

Serafeim Karakostas

AVClub Fanatic
8 August 2007
10,159
Άρτα
"Φοβερή υποστήριξη από κάποιο ισπανικό forum." Δηλαδή αυτό είναι θετικό; Οι αυτονόητοι λόγοι ποιοι είναι;
 

eri77

Established Member
7 March 2014
181
Ας πούμε ότι υποδεικνύει ότι το pairing μπορεί να σπάσει....
 

hdanca

Supreme Member
17 August 2012
3,061
Athens
Απάντηση: Re: Qviart combo

Με μεγάλη μου χαρά σας ενημερώνω ότι πήρα το qviart combo. Ο δέκτης έχει φοβερή υποστήριξη από κάποιο ισπανικό φόρουμ. Πρέπει να πω πως μου έκανε εντύπωση η ποιότητα εικόνας. Για άλλους αυτούς που αρέσει ο κόσμος του δορυφόρου, νομίζω ότι ο δέκτης αυτός είναι η καλύτερη επιλογή για αυτονόητους λόγους.

Ας πούμε ότι υποδεικνύει ότι το pairing μπορεί να σπάσει....

Φίλε eri77,
μπορείς να μοιραστείς τις εντυπώσεις σου από το νέο σου δέκτη,τους αυτονόητους λόγους όμως που αναφέρεις κράτα τους για σένα,διότι δεν αφορούν το forum.
 

eri77

Established Member
7 March 2014
181
Απλά ήθελα να μοιραστώ αυτή την εμπειρία με όσους ενδιαφέρονται.δεν βλέπω να μην έχω τήρηση πουθενά τους κανόνες του forum
 

Arno

AVClub Enthusiast
2 July 2007
1,057
ΑΘΗΝΑ
Προφανώς δεν έχει να κάνει με pairing αλλά με iptv, που υποςτηριζεται από ισπανικό φόρουμ. Δες και τον Evo στο νέο τεύχος της ψηφιακής τηλεόρασης.
 

eri77

Established Member
7 March 2014
181
Επειδή υπάρχουν κάποιες κανόνες, δεν μπορώ να γράψω πολλά.... Αλλά δεν μίλησα πουθενά για IPTV...
 

eri77

Established Member
7 March 2014
181
Επειδή τα κανάλια της digea δεν με ενδιαφέρουν πολύ δεν είχα δώσει βάση στο terrestrial Turner... Έκανα μια αναζήτηση και βλέπω ότι βρήκε 32 κανάλια... Τόσο είναι τα κανάλια που έπρεπε να βρει η κάτι έχει χάσει??
 

zorro1

Established Member
12 September 2010
148
από ότι κατάλαβα ο δεχτής δεν είναι lynoyx.για δώσε περισσότερες info...κανε ένα test...