Καλωσορισμα νεων μαστορων

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Καλημέρα κι από εμένα παιδιά.Καλώς σας βρήκα και συγχαρητήρια για τις μέχρι τώρα αναρτήσεις σας που προσφέρουν μεγάλη βοήθεια στους υπόλοιπους εραστέχνες μαστόρηδες.Όπως οι περισσότεροι άνδρες έχω κι εγώ κόλλημα με τα εργαλεία και με τις κατασκευές από ξύλο κυρίως,μαζεύω χρόνια τώρα εργαλεία ερασιτεχνικά κυρίως που όμως κάνουν για την δουλειά που τα θέλω.Είμαι και τυχερός γιατί στο σπίτι μου διαθέτω χώρο περίπου 40 τμ αποκλειστικά για το χόμπυ μου και άλλα 100 τμ για αποθηκευτικό.Σύντομα θα σας ανεβάσω κι εγώ φωτό να το δείτε.Θέλει ακόμη δουλειά αλλά σιγά σιγά.Αυτά.....Καλά μαστορέματα.
 

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,351
Βριλήσσια
Re: Οικιακό εργαστήριο

Kαλως ορισες Βασιλη!

Οντως εισαι τυχερος που εχεις χωρο αποκλειστικα για τα μαστορεματα σου!!

Να χαιρεσαι που θελει ακομα δουλεια καθως το 'ταξιδι' ειναι πολλες φορες πιο δημιουργικο και ευχαριστο απο τον ιδιο τον 'προορισμο' :))
 

KTM950

AVClub Addicted Member
23 January 2014
1,668
Απάντηση: Οικιακό εργαστήριο

Καλώς μας βρήκες. 40 τ.μ. αποκλειστικά για το χόμπι σου και άλλα 100 τ.μ. για αποθηκευτικό; Πολλά υποσχόμενος ο χώρος στα όρια του ζηλευτού.....:grinning-smiley-043: Περιμένουμε φωτογραφίες από τον χώρο σου και τα μαστορέματα σου σύντομα!!!
 
Re: Οικιακό εργαστήριο

Kαλως ορισες Βασιλη!

Οντως εισαι τυχερος που εχεις χωρο αποκλειστικα για τα μαστορεματα σου!!

Να χαιρεσαι που θελει ακομα δουλεια καθως το 'ταξιδι' ειναι πολλες φορες πιο δημιουργικο και ευχαριστο απο τον ιδιο τον 'προορισμο' :))

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τις ευχές σου και θα ήθελα να σου πω συγχαρητήρια για την ευγένεια που σε διακρίνει σε όλα σου τα ποστ.Και μια ερώτηση.Γιατί έχουν καιρό να γράψουν εδώ τα υπόλοιπα μέλη?

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

Καλώς μας βρήκες. 40 τ.μ. αποκλειστικά για το χόμπι σου και άλλα 100 τ.μ. για αποθηκευτικό; Πολλά υποσχόμενος ο χώρος στα όρια του ζηλευτού.....:grinning-smiley-043: Περιμένουμε φωτογραφίες από τον χώρο σου και τα μαστορέματα σου σύντομα!!!

Είανι το ημιυπόγειο του σπιτιού μου φίλε.Οι μονοκατοικίες σε χωριό έχουν αυτά τα πλεονεκτήματα.Από Δευτέρα θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφίες.
 

xelonakias

AVClub Enthusiast
5 June 2015
1,242
Ελλαδα
Re: Οικιακό εργαστήριο

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τις ευχές σου και θα ήθελα να σου πω συγχαρητήρια για την ευγένεια που σε διακρίνει σε όλα σου τα ποστ.Και μια ερώτηση.Γιατί έχουν καιρό να γράψουν εδώ τα υπόλοιπα μέλη?

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---



Είανι το ημιυπόγειο του σπιτιού μου φίλε.Οι μονοκατοικίες σε χωριό έχουν αυτά τα πλεονεκτήματα.Από Δευτέρα θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφίες.

Καποιοι δεν εχουν εργαστηριο...μονον κηπο η μπαλκονι, η αυτοκινητο (οταν μας... διωχνει η σύζυγος).
Εγω ειμαι στο πορτ μπαγκαζ φαση αυτες τις μερες, τις καλες, στον καναπε του σαλονιου....:bigcry:

Επισης η διαμορφωση εξαρταται απο χωρους, αλλες χρησεις, αλλους, κατοικιδια κλπ...ξερεις...τι να πεις....
 

strs

Supreme Member
10 May 2015
3,042
Ραφήνα
Απάντηση: Οικιακό εργαστήριο

καλώς ήρθες Βασίλη.
ο χώρος σου δεν είναι απλά στα όρια του ζηλευτού...αλλά όνειρο πολλών ερασιτεχνών και επαγγελματιών μην πω...
 
Re: Απάντηση: Οικιακό εργαστήριο

καλώς ήρθες Βασίλη.
ο χώρος σου δεν είναι απλά στα όρια του ζηλευτού...αλλά όνειρο πολλών ερασιτεχνών και επαγγελματιών μην πω...

Μα για να ζηλέψετε το έγραφα ρε παιδιά!!!!!!!!:BDGBGDB55:
 

osatosa

Supreme Member
28 March 2011
5,640
Πάτρα
Re: Οικιακό εργαστήριο

Καλώς ήλθες Βασίλη -bye-
Σε ποια γεωγραφική θέση είναι η μονοκατοικία (αν επιτρέπεται) ??
 

enduras1

Moderator
Staff member
Re: Οικιακό εργαστήριο

Βασιλη καλως ηρθες στην παρεα μας!

Απιστευτο νουμερο για χωρο εργαστηριου μπραβο!

Απλα να ξερεις πως ποτε δεν ειναι ολοκληρωμενο ενα εργαστηριο ολο και κατι θελει και εκει ειναι και η χαρα στις βελτιωσεις!!!

Καλα ποσταρισματα και ασφαλη μαστορεματα!
 
Re: Οικιακό εργαστήριο

Καλώς ήλθες Βασίλη -bye-
Σε ποια γεωγραφική θέση είναι η μονοκατοικία (αν επιτρέπεται) ??
Γειά σου φίλε μου.Ηράκλειο Κρήτης είμαι.-bye-

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

Βασιλη καλως ηρθες στην παρεα μας!

Απιστευτο νουμερο για χωρο εργαστηριου μπραβο!

Απλα να ξερεις πως ποτε δεν ειναι ολοκληρωμενο ενα εργαστηριο ολο και κατι θελει και εκει ειναι και η χαρα στις βελτιωσεις!!!

Καλα ποσταρισματα και ασφαλη μαστορεματα!

Καλώς σας βρήκα.Τα βασικά έχουμε μέχρι τώρα,προχωράμε αργά αλλά σταθερά.Από οτι βλέπω είσαι πατριωτάκι?Ρεθεμνιώτης είσαι μρε?
 

weather1967

Supreme Member
25 October 2010
7,814
Καλώς ήλθες φίλε Βασίλη,καί καλές κατασκευές-επισκευές νά έχεις.
 

tzoutzis

AVClub Addicted Member
18 February 2016
2,509
Καλημέρα κι από εμένα παιδιά.Καλώς σας βρήκα και συγχαρητήρια για τις μέχρι τώρα αναρτήσεις σας που προσφέρουν μεγάλη βοήθεια στους υπόλοιπους εραστέχνες μαστόρηδες.Όπως οι περισσότεροι άνδρες έχω κι εγώ κόλλημα με τα εργαλεία και με τις κατασκευές από ξύλο κυρίως,μαζεύω χρόνια τώρα εργαλεία ερασιτεχνικά κυρίως που όμως κάνουν για την δουλειά που τα θέλω.Είμαι και τυχερός γιατί στο σπίτι μου διαθέτω χώρο περίπου 40 τμ αποκλειστικά για το χόμπυ μου και άλλα 100 τμ για αποθηκευτικό.Σύντομα θα σας ανεβάσω κι εγώ φωτό να το δείτε.Θέλει ακόμη δουλειά αλλά σιγά σιγά.Αυτά.....Καλά μαστορέματα.

Καλώς όρισες και καλά μαστορέματα Βασίλη. Και όχι δεν θελουμε φωτό από το 40αρι διαμέρισμα, εργαστήριο εννοούσα. Αρκετά υποφέρουμε εμείς οι "άστεγοι". Δεν θελουμε κι αλάτι στην πληγή μας. Μόνο τα έργα σου να μας δείχνεις. Αστειεύομαι βέβαια. Χρήστος
 

panava

Supreme Member
6 June 2014
4,783
Καλωσόρισες στην μεγάλη "κακιά" παρέα μας. Εύχομαι να δούμε πολλά καλά μαστορέματα...
 

osatosa

Supreme Member
28 March 2011
5,640
Πάτρα
Re: Ειμαι νεος στην παρεα.

Το καλοκαίρι πέρασα από εκεί.Αυτά τα λογότυπα ή τα σλόγκαν στην κάτω μεριά πως μπαίνουν ρε παιδιά?

Θα πας στην μπάρα επάνω Βασίλη δεξιά από το όνομα σου που λέει Settings ...από εκεί σετάρεις ότι θέλεις ...το συγκεκριμένο που ρωτάς είναι στο Edit Signature.