Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 8 απο 25 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111218 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 80 από 243

Θέμα: Wind Vision

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2018

Re: Wind TV

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από dnikolidak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πήρε προχθες εξ συνεργάτης και μου πρόσφερε το πακετακι δωρεάν για έξι μήνες. Παίζει καμμιά παγίδα με το συμβόλαιο, πρέπει να προσέξω κάτι; Υπήρξε ρητή διαβεβαίωση ότι δεν χρεώνεται τίποτε απλά μπορω να το διακοψω λίγο πριν το εξάμηνο και να επιστρέψω τον εξοπλισμό Αν μπορεί κάποιος που το παρέλαβε με αυτό το τρόπο να ενημερώσει.
    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα στο forum. Μια από τα ίδια και εγώ. Έχω VDSL μάλλον από κέντρο 50αρα. Με πήραν σήμερα και παραλαμβάνω Πέμπτη το TV box. Μου είπαν ότι λίγο πριν λήξει το εξάμηνο θα με ειδοποιήσουν για να ενημερώσω αν θα συνεχίσω. Αλλιώς απλά επιστρέφω το TV box και δεν χρεώνομαι τίποτα. Αν κάποιος ξέρει κάτι περισσότερο ας βοηθήσει.

Βασικά δέχτηκα επειδή επέμεναν χωρίς να πολυκαιγομαι γιατί έχω βολευτεί με Netflix, αλλά αν αξίζει η υπηρεσία και είναι και σε καλή τιμή βλέπουμε.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2009
    Περιοχή
    Γαλατσι

Άντε και σε μας χαχα.παρτε με τηλέφωνο ρεεε !

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010

Έχασα το νήμα, εδώ με τις αλλαγές στην κατηγορία...
    Οι φήμες ότι θα παίζει ανεξαρτήτως παρόχου, ισχύουν - εν μέρει όμως!

Τι εννοώ, καταρχάς να πω ότι εκτός από vdsl cosmote το δοκίμασα και σε σύνδεση adsl (cosmote), που συγχρονίζει παρα κάτι 10 (9940) και το tv box έπαιξε μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα στο ζάπινγκ όσο των προγραμμάτων που πέρασαν όσο και της live ροής του καναλιού.
    Αλλά τα κανάλια novaspts δεν δούλεψαν εκτός σπιτιού (εκεί πάει το "εν μέρει" ) . Άρα οι επιπρόσθετες συνδρομές, όπως τα αθλητικά και τα κανάλια ενηλίκων είναι δεμένα με το σταθερό. Τώρα θα είχε ενδιαφέρον να μάθουμε αν θα παίξουν σε κάποια άλλη σύνδεση της wind, αλλά αυτό είναι μια διαφορετική ιστορία.

Spoiler:

Επίσης τις προάλλες έβλεπα ιταλικό κανάλι όπου κει είδα σχετικό σποτάκι όπου διαφήμιζαν το "Tim Vision" - δεν νομίζω να είναι τυχαία η περίοδος μιας και όλοι θα θυμόμαστε πως ονομαζόταν η wind παλιότερα

TX-P50VT60, DM8000s/s/t/s PVR (2.5" 1Tb, DVB-T), DV-737 &PE1000@1080, A-410, DenonA11SE, B&W. 4.8°,13°,9°,19.2°E,23.5°;30°W;4°W; +GBox4000 30°W-75°E

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2015

ενδιαφερουσα εξελιξη εδειξαν οι δοκιμες σου.μπραβο
    περιεργο αυτο για τα Novasports αλλα ισως ειναι ορος στην συμβαση μεταξυ των forthnet wind voda.?αγνωστο
    οσο για το spoiler καθολου τυχαιο

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2015

Καλο ειναι που παιζει ανεξαρτητως παροχου.
    Αραγε να παιζει κι εξωτερικο;

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2018

Σήμερα παρέλαβα. Πάντως αν και έχει ενσωματωμένο chromecast, Netflix δεν μπορώ να streamαρω, ούτε κατεβάζει την εφαρμογή του Netflix.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2009

Συγνωμη αν ρωταω χαζα.
    Με ελληνικους υποτιτλους τι παιζει; Εννοω απο google play η καπου εκτος τα κλασσικα καναλια της nova κλπ.
    Μπορουμε να δουμε ταινιες σειρες με ελληνικους υποτιτλους, οπως με netflix?

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010

Αν δεν υπήρχαν ελλ υπότιτλοι τότε ποιο το νόημα ύπαρξης των καναλιών... Σχεδόν όλα τα κανάλια έχουν υπότιτλους (fox, natgeo) με ελάχιστες εξαιρέσεις (nautical, luxe, τα ειδησεογραφικα)

Sent from taptalk
    TX-P50VT60, DM8000s/s/t/s PVR (2.5" 1Tb, DVB-T), DV-737 &PE1000@1080, A-410, DenonA11SE, B&W. 4.8°,13°,9°,19.2°E,23.5°;30°W;4°W; +GBox4000 30°W-75°E

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2008

Σήμερα παρέλαβα και γω. Ωραία εικόνα και ωραίος δέκτης σε μαύρο χρώμα. Απλά δεν εχω καταλάβει την κεραία rf τι την χρειάζεται? Τα digea δλδ τα παίζει απο την κεραία?

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2015

Ε ναι απο την κεραία λογικά.δυστυχώς γιατί κάποιος που θα το επιλεγε θα το προτιμούσε για την iptv δυνατότητα στα πανελλαδικά αν δεν εχει κεραία η δεν θέλει .επισης ετσι τους βγαίνει στη wind τσάμπα..προς το παρον

Σελίδα 8 απο 25 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111218 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 2 χρήστες. (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

1. supernino

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης