Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 142 απο 169 ΠρώτοΠρώτο ... 42132138139140141142143144145146152 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1,411 έως 1,420 από 1689

Θέμα: Wind Vision

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2010

Re: Wind Vision

Καλό είναι να μπαίνουν κάπου και κάποια κόμματα
    "...το έχω για main, εχω το shield για πέταμα, είναι... "
    Έτσι πχ βγάζει κανείς το ανάποδο νόημα! xD xD

Sent using taptalk
    TX-P50VT60, DM8000s/s/t/s PVR (2.5" 1Tb, DVB-T), DV-737 &PE1000@1080, A-410, DenonA11SE, B&W. 4.8°,13°,9°,19.2°E,23.5°;30°W;4°W; +GBox4000 30°W-75°E

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2018
    Περιοχή
    Αθήνα

Απάντηση: Re: Wind Vision

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από technisat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό είναι να μπαίνουν κάπου και κάποια κόμματα
    "...το έχω για main, εχω το shield για πέταμα, είναι... "
    Έτσι πχ βγάζει κανείς το ανάποδο νόημα! xD xD

Sent using taptalk
    Χαχαχα ναι σωστά σε σχέση με το shield της wind είναι για πέταμα αυτό εννοούσα

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2020

Απάντηση: Re: Wind Vision

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από technisat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μ αρέσει π έχουμε και το ίδιο κινητό ΛΟΛ
    Βέβαια εδώ πιο πάνω ένας ρωτούσε για φλασαρισμα, αυτό δεν το επιχείρησα)) Εξάλλου για όχι main android box μια χαρά κάνει τη δουλειά του και σκέτο.

Sent using taptalk
    OK

AVClub Addicted Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2008
    Περιοχή
    Latitude: 39.62° Longitude: 19.92°

Απάντηση: Wind Vision

Λοιπόν, πρόσφατα ανακάλυψα ότι η συσκευή δεν αναγνωρίζει αρχεία και φακέλους από στικάκι που είναι γραμμένα με ελληνικούς χαρακτήρες. Αν τα μετονομάσω με λατινικούς, τα βλέπει κανονικά. Δοκίμασα διάφορυς file managers ώστε να διαπιστώσω αν το πρόβλημα είναι της συσκευής ή της εφαρμογής. Παντού το ίδιο! Είναι η πρώτη φορά που συναντάω τέτοιο πρόβλημα σε συσκευή Android (είτε τηλέφωνο είτε box). Ξέρετε πώς διορθώνεται;

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2010
    Περιοχή
    Αθήνα Ελλάς

Να ενημερώσω ότι από 1/12 η μετάδοση του ιταλικού κρατικού καναλιού Rai Uno θα διακοπεί.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2009

μαθατε κατι με τη σειρα των hd καναλιων που πηγαν στο εννιακοσια φευγα και δε τα βρισκεις με τιποτα και ανακατα;

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2010
    Περιοχή
    Αθήνα Ελλάς

Όχι και θα ήθελα κι εγώ να μάθω... Στην Αττική δεν άλλαξε κάτι η digea οπότε καλό είναι να μας ενημερώσουν

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AVClub Addicted Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2007
    Περιοχή
    αλιμος

Wind Vision : Διαθέσιμη πλέον και μέσω υπολογιστή!

Νέα συσκευή, ίδια εμπειρία WIND VISION! Η υπηρεσία συνδρομητικής τηλεόρασης της WIND είναι πλέον διαθέσιμη μέσω υπολογιστή στο www.windvision.gr. Η WIND VISION, βρίσκεται σε όλες τις οθόνες του σπιτιού, με ενιαία εμπειρία και δυνατότητες σε όλες τις συσκευές του χρήστη.
    Στο windvision.gr ο συνδρομητής μπορεί να απολαύσει όλο το περιεχόμενο που είναι διαθέσιμο στο Family Pack με περισσότερα από 50 συνδρομητικά κανάλια που περιέχουν σειρές, παιδικά, ντοκιμαντέρ, σπορ, μουσική και ειδήσεις. Όλες οι δυνατότητες διαχείρισης περιεχομένου είναι διαθέσιμες στον υπολογιστή, όπως οι 3 οδηγοί προγράμματος για εύκολη πρόσβαση στο περιεχόμενο, επανεκκίνηση, το catch up 7 ημερών, η εγγραφή και όλο το αγαπημένο περιεχόμενο του συνδρομητή στο myLibrary. Παράλληλα, ισχύουν οι ρυθμίσεις γονικού ελέγχου και το κλείδωμα καναλιών, που έχουν οριστεί για την ασφάλεια όλων των μελών της οικογένειας.

Η παρακολούθηση της WIND VISION μέσω του site μπορεί να γίνει εύκολα και γρήγορα από οποιαδήποτε σύνδεση Internet και οποιονδήποτε browser, χωρίς να απαιτείται η εγκατάσταση επιπλέον λογισμικού. Το μόνο που χρειάζεται, είναι ενεργό συμβόλαιο WIND VISION και τα στοιχεία πρόσβασης που χρησιμοποιεί ο συνδρομητής στο myWIND!

Αναλυτικά στο https://digitaltvinfo.gr/news/pay-tv...eso-ypologisti

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2011

Είχα δορυφορικό CosmoteTV και πριν 2 χρόνια έβαλα Wind Vision. Θυμάμαι αρχικά είχα πάθει πραγματικό σοκ με την διαφορά στην ποιότητα εικόνας, πίστευα πως δεν θα μπορούσα να την συνηθίσω ποτέ. Τελικά όντως σήμερα πλέον μετά από 2 χρόνια ακόμα δεν την έχω συνηθίσει και ετοιμάζομαι να την διακόψω.
    Το τελειωτικό χτύπημα ήταν που δεν μπορώ να βάλω την εφαρμογή της OTE TV στο Wind Box....απλά εγκυκλοπαιδικά τώρα ρωτάω εδώ και 2 χρόνια που κλείνω, νομίζω
    δεν έχει γίνει ΚΑΜΙΑ προσθήκη νέου καναλιού στην πλατφόρμα και ούτε ακούγεται για καμία στο σύντομο μέλλον, σωστά;

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2014

Κανένα νεότερο από τα ελεύθερα κανάλια που τα έχουν κάνει μπάχαλο με την σειρά, είχαμε;
    Εγώ ξαναστειλε μήνυμα αλλά ούτε φωνή ούτε ακροαση

Sent from my iPad using Tapatalk

Σελίδα 142 απο 169 ΠρώτοΠρώτο ... 42132138139140141142143144145146152 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης