Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 62 απο 67 ΠρώτοΠρώτο ... 52585960616263646566 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 611 έως 620 από 670

Θέμα: Wind Vision

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2013

Re: Wind Vision

Γενικά παίζει, δοκιμασα και το LIVE64

Sent from my iPhone using Tapatalk

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2018

Απάντηση: Wind Vision

Απλως στις πολλές ίντσες το cosmote go κάνει stutter. Η εφαρμογή δεν υπάρχει στο store του vision box , πρέπει να βάλεις μόνος σου την έκδοση για ταμπλετ ενω θα σε παιδέψει και η κυληση στα μενου του. Κατά τα άλλα το παίζει χωρίς πρόβλημα. Το έχω βάλει από την πρώτη μέρα και όλα καλά.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2006
    Περιοχή
    Πάτρα

Καλησπέρα,

έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το EPG ? Μερικές φορές κολλάει και μόλις κάνω scroll να πάω προς τα κάτω ή προς τα πάνω, με επαναφέρει στο κανάλι στο οποίο βρίσκομαι. Απ ότι φαίνεται, δεν κάνει σωστό wrap στο text του EPG με αποτέλεσμα να κάνει συνεχώς refresh και να σε επαναφέρει εκεί που βρισκόταν αρχικά αν μετακινηθείς. Μόνο με restart λύνεται και το παθαίνω πολύ συχνά.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2014

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από off_d Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,

έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το EPG ? Μερικές φορές κολλάει και μόλις κάνω scroll να πάω προς τα κάτω ή προς τα πάνω, με επαναφέρει στο κανάλι στο οποίο βρίσκομαι. Απ ότι φαίνεται, δεν κάνει σωστό wrap στο text του EPG με αποτέλεσμα να κάνει συνεχώς refresh και να σε επαναφέρει εκεί που βρισκόταν αρχικά αν μετακινηθείς. Μόνο με restart λύνεται και το παθαίνω πολύ συχνά.
    Έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα και το αντιμετωπίζω με κλείσιμο και άνοιγμα της εφαρμογής της Wind.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2010
    Περιοχή
    Αθήνα Ελλάς

Το ίδιο ακριβώς έχω κι εγώ οπότε είναι μάλλον γενικό το πρόβλημα

Στάλθηκε από το AGS2-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2019

Απάντηση: Wind Vision

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από off_d Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,

To ίδιο και εγώ, αναβοσβήνει συνέχεια το εικονίδιο της επανεκκίνησης, βέβαια δεν κάνω reboot ή κάτι άλλο. αν περιμένεις 30 με 60 δεύτερα λειτουργεί κανονικά. Είχα μιλήσει με τους τεχνικούς τους και μου είπαν ότι θα λυθεί με την επόμενη αναβάθμιση.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2006
    Περιοχή
    Πάτρα

Re: Απάντηση: Wind Vision

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από ppantelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ίδιο και εγώ, αναβοσβήνει συνέχεια το εικονίδιο της επανεκκίνησης, βέβαια δεν κάνω reboot ή κάτι άλλο. αν περιμένεις 30 με 60 δεύτερα λειτουργεί κανονικά. Είχα μιλήσει με τους τεχνικούς τους και μου είπαν ότι θα λυθεί με την επόμενη αναβάθμιση.
    Ποια επόμενη ? Έχουν βγει 3 αναβαθμίσεις από τότε που συμβαίνει... Για να μην πω οτι σχεδόν ποτέ δεν "βλέπουμε" τι αφορούν αυτές οι αναβαθμίσεις. Περιττό να πούμε ότι από security updates είμαστε μήνες πίσω...

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2006
    Περιοχή
    Πάτρα

Άλλο ένα bug που έχω εντοπίσει εδώ και αρκετά updates πριν χωρίς να έχει διορθωθεί, είναι στο Netflix. Πολλές φορές ο ήχος σταματάει να ανταποκρίνεται. Είτε δλδ τον αυξομειώνεις είτε όχι, δεν αλλάζει, μένει εκεί που ήταν αρχικά. Και αυτό με restart λύνεται αλλά είναι πάρα πολύ συχνό. Το έχετε κι εσείς?

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2019

Απάντηση: Re: Wind Vision

Ξέρετε αν θα προστεθούν τα κανάλια novacinema ή κάποιο άλλο κανάλι ταινίας τώρα κοντά ???

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2019

Απάντηση: Re: Wind Vision

το εχω παρατηρησει και εγω αυτο

Σελίδα 62 απο 67 ΠρώτοΠρώτο ... 52585960616263646566 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 3 χρήστες. (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης