Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 2 απο 14 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 131

Θέμα: macOS 10.12 Sierra

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πικέρμι

Re: macOS Sierra

Εχει βγει το download officials στο app store! Οσοι πιστοί προσέλθετε!

AVClub Enthusiast
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2014

Θα περιμένω να βγουν αναβαθμίσεις για όλες τις εφαρμογές μου και μετά!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Γιώργος

Συντονιστής κατηγορίας

Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2012

Το εχω απο χθες. Ουσιαστικη αλλαγη το siri και το σαφως βελτιωμενο safari. Κανενα απολυτως προβλημα με ασυμβατότητες.
    Ενημερωθείτε για νέα και διαγωνισμους και απο τα κοινωνικά δικτυα του AVClub.gr :

Φιλικά,
    Κωστής

AVClub Fanatic

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη

Απάντηση: macOS Sierra

Το πρώτο αρνητικό είναι η μείωση ευαισθησίας του ασυρμάτου δέκτη των 2.5 ,αρχίζει και μου θυμίζει IOS 9+

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006

Πέρασα χθες το Σιερα σε MacBook Pro early 15. Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: όταν το λαπτοπ επανέρχεται από sleep η οθόνη είναι μαύρη (το πληκτρολόγιο δουλεύει) και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι shutdown με ctrl-shift-alt-power. Το πρόβλημα υπήρχε απ' ό,τι διαβάζω και σε beta εκδόσεις, αλλά λυνόταν με αφαίρεση του Duet ή άλλων εφαρμογών για συνδεση εξωτερικης οθόνης. Ελα μου όμως που ποτέ δεν είχα τέτοια εφαρμογή! Το έχει συνατήσει κανείς;

AVClub Fanatic

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη

Απάντηση: Re: macOS Sierra

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από NassosT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρασα χθες το Σιερα σε MacBook Pro early 15. Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: όταν το λαπτοπ επανέρχεται από sleep η οθόνη είναι μαύρη (το πληκτρολόγιο δουλεύει) και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι shutdown με ctrl-shift-alt-power. Το πρόβλημα υπήρχε απ' ό,τι διαβάζω και σε beta εκδόσεις, αλλά λυνόταν με αφαίρεση του Duet ή άλλων εφαρμογών για συνδεση εξωτερικης οθόνης. Ελα μου όμως που ποτέ δεν είχα τέτοια εφαρμογή! Το έχει συνατήσει κανείς;
    Μου το έκανε και σε μένα στη beta,από χθές πού έβαλα την κανονική δεν το έχει κάνει .

Συντονιστής κατηγορίας

Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2012

Ουτε μενα. However.. συνειδητοποιησα σημερα πως εχει πεθανει το backlight του πληκτρολογιου (mbp 15", late 2011). Δοκιμασα και με το lab tick δε βοηθησε.
    Ενημερωθείτε για νέα και διαγωνισμους και απο τα κοινωνικά δικτυα του AVClub.gr :

Φιλικά,
    Κωστής

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από NassosT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιπλέον, αντιμετωπίζω και αυτό. Roll back στο El Capitan γίνεται μόνο με clean install;

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006
    Περιοχή
    Bratislava

Ωχ βρε Νασο και το ετοιμαζω για αυριο... το κατεβασα και σκεφτομαι να το εγκαταστησω το ΣΚ... λες να το αφησω για αργοτερα?

Και μια ερωτηση... εχω το itunes και το iPhotos σε εξωτερικο NAS και σκεφτομαι να κανω καθαρη εγκατασταση, αφου δεν εχω και τιποτε σοβαρο μεσα... θα χρειαστει τιποτε ιδιαιτερο να ξανασυνδεθω με τις φωτογραφιες μου και τις μουσικες μου ή θα τα βρει το σιερρα αυτοματα μετα την εγκατασταση ?

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από ilias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωχ βρε Νασο και το ετοιμαζω για αυριο... το κατεβασα και σκεφτομαι να το εγκαταστησω το ΣΚ... λες να το αφησω για αργοτερα?
    Ηλία είμαι ο πλέον άμπαλος από Mac, αλλά τέτοιο πακέτο σε update δε φανταζόμουν ότι θα συναντούσα εν έτει 2016. Σε κάθε περίπτωση, είμαι ακατάλληλος να σε συμβουλέψω!

Σελίδα 2 απο 14 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης