Βίντεο από Ρουμανία !

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

30 July 2016
6
ετοιμο και το νεο βιντεακι απο την Ρουμανια…κατα τη γνωμη μου ειναι το καλυτερο που εχω φτιαξει…ok σαφως καλυτερο απο αυτο της Δανιας,αλλα και του Βερολινου νομιζω…ειχα καλυτερα πλανα, δουλεψα ποιο καλα το μονταζ και προσπαθησα να συγχρονησω τη μουσικη με τη ροη του βιντεο…δεν εινα τουριστικο βιντεακι, απλα δειχνω ορισμενα απο τα μερη που επισκεφτηκα και πραγματα που μου εκαναν εντυπωση με τον δικο μου τροπο…τσεκαρετε το και περιμενω σχολια:)


https://www.youtube.com/watch?v=NlwGy_Tm21A





*ωραια χωρα η Ρουμανια και φθηνος προορισμος…πας και γυρνας με 50 ευρω και ειναι και φθηνη η ζωη εκει…ειδικα το φαι ΤΣΑΜΠΑ….το Βουκουρεστι εχει τρομερη νυχτερινη ζωη(την αδικω στο βιντεο οπου δεν εχω πολλα βραδυνα πλανα,αλλα βαριομουν να παιρνω τη καμερα εξω το βραδυ:p) για ολα τα γουστα…υπεροχη φυση και old school αρχιτεκτονικη…θα ελεγα οτι ειναι μια αρκετα κουλτουριαρικη πολη του Βουκουρεστι και οχι τοσο <<underground>> οσο περιμενα…αυτο που με εντυπωσιασε περισσοτερο ομως ειναι το Μπρασοφ στη Τρανσυλβανια…παραμυθενια κωμοπολη αλλα με πολλες επιλογες για εκδρομες,επισκεψεις σε πολιτιστικους χωρους(ενα μισαωρο απο εκει το καστρο του Δρακουλα) και αποτι εμαθα τοπ προορισμος για τα χριστουγεννα(σκι κτλπ) στο υπεροχο βουνο Tampa...πραγματικα αξιζει να την επισκεφτειτε…