Συνονοματε, τον ισοσταθμιστη τον εχω σε flat (ολα τα αλλα πρησετ χειροτερευουν την κατασταση) και το οριο εντασης το εχω στο οφ.

Τα πηγα πριν φυγω διακοπες στο καταστημα που τα αγορασα, τους εξηγησα το προβλημα, δεν ρωτησαν τιποτα, κρατησαν κατι σημειωσεις και ειπαν θα τα στειλουν για τα περαιτερω... μου τα επεστρεψαν, δεν ηξεραν αν υπηρχε προβλημα η οχι, αλλα στο χαρτι που τα συνοδευε, ανεφερε οτι εγινε αντικατασταση και των δυο ακουστικων (αν εγινε η οχι, δεν μπορω να το διαπιστωσω παντως)...

Εχω την αμυδρα εντυπωση (που μπορει να ειναι και ιδεα μου) οτι ανεβαζουν λιιιγο παραπανω ενταση, οταν ομως εισαι στις 3 τελευταιες σκαλες, πιο κατω παλι μια απο τα ιδια...
Επισης, συνεχιζουν να παραμορφωνουν σε συνδεση με Μακ και χρηση του Boom2... (κατι που δεν παθαινουν σε αυτο το βαθμο τα ενσυρματα earpods).
Επισης κανουν κατι κουλα, πχ. δεν συνδεονται με το iphone οταν τα βγαζεις απο το κουτι (δυο φορες) ή δεν σταματανε να παιζουν οταν τα βγαζεις απο το αυτι (σε συνδεση με το μακ, μολις τωρα) ή δεν αποσυνδεονται απο το μακ και να συνδεθουν στο τηλεφωνο απο μονα τους (οταν εναλλασω πηγες, δεν ξερω αν αυτο γινεται βεβαια)...

Παντως το... convenience ειναι οντως το δυνατο τους σημειο... αν και υπαρχουν περιπτωσεις που δεν εξυπηρετουν και τοσο, οπως πχ. αν εχεις σηκωμενο γιακα (οι χειμωνες εδω ειναι κρυοι) ή φορας κασκωλ, ευκολα ακουμπανε τα ακουστικα και τα βγαζουν απο το αυτι... ή -οπως ειπε η συζυγος- με καποια σκουλαρικια δεν ειναι... συμβατα

Θα περιμενω παντως την 2η εκδοση τους τον σεπτεμβριο μηπως τα παρω και για μενα...