Drivers για Lifeview LV5HX και LV5T

socstamatiou

New member
4 August 2016
13
Παιδιά καλησπέρα,
χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Έχω τα δύο στικάκια του θέματος και μετά από καιρό που τα είχα στο συρτάρι αποφάσισα να τα βάλω σε ένα PC με windows 10. Το πρόβλημα είναι ότι το site της εταιρείας έχει κλείσει και δεν υπάρχουν πουθενά οι drivers. Για τα cd ούτε καν ξέρω αν τα έχω. Το πιθανότερο να τα έχω πετάξει. Μπορεί να μου στείλει κάποιος που έχει τα 2 στικάκια τους drivers? Ας είναι και για windows 7, θα παίξουν!
 

socstamatiou

New member
4 August 2016
13
Re: drivers για lifeview lv5hx και lv5t

Παίζει με το total media 3.5. Το πρόβλημά μου είναι το τηλεχειριστήριο που δεν παίζει. Θέλει οδηγούς. Ευχαριστώ πάντως για το ψάξιμο
 

master2

Established Member
10 July 2012
105
Re: drivers για lifeview lv5hx και lv5t

Στη διαχειριση συσκευων βρες ποιος driver λειπει ή ειναι με θαυμαστικο. Δεξι κλικ, ιδιοτητες,λεπτομερειες, αναγνωριστικα υλικου. Εκει εχει το id της συσκευης, ψαξτο μετα στο google
 

talos_2002

Supreme Member
27 January 2010
5,393
Θεσσαλονίκη

y.andreas

New member
18 December 2017
1
Re: Απάντηση: drivers για lifeview lv5hx και lv5t

Καλησπέρα σε όλους,

Είχα το ίδιο πρόβλημα. Είχα σε μια γωνιά το not only tv LV5HX και αποφάσισα να το χρησιμοποιήσω. Το CD το έχω ακόμα. Θα το ανεβάσω σύντομα και θα βάλω το λινκ εδώ.

Στο παρακάτω link βρήκα serial key που μου ζητούσε για την εγκατάσταση.
https://www.serials.be/serial/ArcSoft_TotalMedia_3.5_68537771.html
Παραθέτω σε περίπτωση που έχει πέσει το link όταν το χρειαστεί ο επόμενος:

Full serial number
FY5HBY-MH5RAN5HXZ-2ALA4T9A OR S/N: A5UYZF-8YH69N3FUJ-PNZAWVZC OR 7LA9TN-BXBGH3T73C-DNZB6WZ7 OR G4U5BY-FRAA8ZBWEU-3VQRCRYE KHMT07-8547-0242-DB3B-D6ED

Διευκρινίζω ότι είναι για το ArcSoft TotalMedia 3.5
 

niktzel

New member
8 May 2020
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: drivers για lifeview lv5hx και lv5t

@y.andreas καλησπέρα, έχεις ακόμη το cd με τους drivers;!
 

angelosK

New member
12 July 2020
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: drivers για lifeview lv5hx και lv5t

@y.andreas καλησπέρα, έχεις ακόμη το cd με τους drivers;!
είδα το ποστ καθως εψαχνα πληροφορίες σχετικές. Το έχω εγώ αν μπορώ να σε βοηθήσω. Μπορώ να το ανεβάσω σε ένα cloud ή we transfer.
 

Apollo Belenus

New member
3 August 2020
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: drivers για lifeview lv5hx και lv5t

είδα το ποστ καθως εψαχνα πληροφορίες σχετικές. Το έχω εγώ αν μπορώ να σε βοηθήσω. Μπορώ να το ανεβάσω σε ένα cloud ή we transfer.

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφερε αν θα σου ήταν εύκολο να μου στείλεις τους drivers. Έχω εγκαταστήσει το total media έχω σκανάρει και τα κανάλια αλλά ενώ έχει βρει τα κανάλια κανονικά, δείχνει μαύρη οθόνη.Οπότε λογικά φταίνε οι drivers. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!