Hχεία ορόσημο.

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

19 June 2006
8,661
Ετοιμάζεται στη χώρα μας ,ηχείο ,που μάλλον θα μιλάνε γι αυτό σε λίγο καιρό σε ολόκληρο τον πλανήτη. Αδελφικός φίλος που το άκουσε ,μου μετέφερε ότι είναι με διαφορά το καλύτερο ηχείο που έχει ακούσει ποτέ του. Ο ίδιος είχε στην κατοχή του πληθώρα ακριβών υλοποιήσεων. Ελπίζω σε λίγες μέρες να έχω την ευκαιρία να το ακούσω.
Θα πάει Μόναχο, εννοείται.
Περισσότερες πληροφορίες ,ελπίζω, σύντομα. Θα ενημερώσω.
 

drioannis

Established Member
19 June 2006
260
Τι υλοποίηση είναι; Άντε με το καλό να το δούμε και να το χαρούμε γιατί η Ελλάδα μπορεί να φτιάξει πρωτοποριακά προϊόντα.
 

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,453
Πειραιάς
Ήδη η χρεοκοπημένη χώρα παράγει εξαιρετικά προϊόντα στον ήχο από παλιά.
Στο θέμα του ηχείου παραπάνω, υποπτεύομαι κάτι από τον γνωστό μας Μανώλη...
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,334
Ετοιμάζεται στη χώρα μας ,ηχείο ,που μάλλον θα μιλάνε γι αυτό σε λίγο καιρό σε ολόκληρο τον πλανήτη. Αδελφικός φίλος που το άκουσε ,μου μετέφερε ότι είναι με διαφορά το καλύτερο ηχείο που έχει ακούσει ποτέ του. Ο ίδιος είχε στην κατοχή του πληθώρα ακριβών υλοποιήσεων. Ελπίζω σε λίγες μέρες να έχω την ευκαιρία να το ακούσω.
Θα πάει Μόναχο, εννοείται.
Περισσότερες πληροφορίες ,ελπίζω, σύντομα. Θα ενημερώσω.


ποντάρω ό,τι έχω στο ότι γνωρίζω κατασκευαστή και αδελφικό φίλο
 

sokmav

AVClub Fanatic
5 February 2012
14,227
Α,τώρα είμαι αλήθεια περίεργος...
Θα κανω υπομονή!
 

sokmav

AVClub Fanatic
5 February 2012
14,227
Αν είναι να μη κοιμάσαι,κατι πρέπει να κάνουμε...

(Δεν εχω χειρότερο από την ειρωνεία,οχι σε εμένα,αλλα στους φίλους που βοηθάνε.
Σκέψου το όσο θα λείπεις )
 

Ntinos P

AVClub Fanatic
26 June 2006
22,938
Με το καλο !


(πονταρω και εγω με την σειρα μου, πως το καλο θα κανει 18.οοο ευρω)
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,549
Δεν καταλογίζω καμία κακή ή άλλου τύπου πρόθεση στον δημιουργό του νήματος αλλα δεν καταλαβαίνω ποιο το νόημα του, να συζητάμε κατι για το οποίο δεν γνωρίζουμε το παραμικρό;
 

Ntinos P

AVClub Fanatic
26 June 2006
22,938
Δεν καταλογίζω καμία κακή ή άλλου τύπου πρόθεση στον δημιουργό του νήματος αλλα δεν καταλαβαίνω ποιο το νόημα του, να συζητάμε κατι για το οποίο δεν γνωρίζουμε το παραμικρό;

Ισως χρειαζοταν και καποια σχετικη μουσικη συνοδεια, τυπου :

:drummer:
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,334
Δεν καταλογίζω καμία κακή ή άλλου τύπου πρόθεση στον δημιουργό του νήματος αλλα δεν καταλαβαίνω ποιο το νόημα του, να συζητάμε κατι για το οποίο δεν γνωρίζουμε το παραμικρό;

παλιά....(λέμε τώρα) έτσι τό'χαμε....
είμασταν και μια παρέα...
 

ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ

Super Moderator
Staff member
20 October 2007
17,672
Μεσευρώπη
Δεν καταλογίζω καμία κακή ή άλλου τύπου πρόθεση στον δημιουργό του νήματος αλλα δεν καταλαβαίνω ποιο το νόημα του, να συζητάμε κατι για το οποίο δεν γνωρίζουμε το παραμικρό;

Εγώ πάω στοίχημα ότι θα μάθουμε σύντομα.
 

SHERPA

Supreme Member
18 June 2006
3,450
Βέροια
Ετοιμάζεται στη χώρα μας ,ηχείο ,που μάλλον θα μιλάνε γι αυτό σε λίγο καιρό σε ολόκληρο τον πλανήτη. Αδελφικός φίλος που το άκουσε ,μου μετέφερε ότι είναι με διαφορά το καλύτερο ηχείο που έχει ακούσει ποτέ του. Ο ίδιος είχε στην κατοχή του πληθώρα ακριβών υλοποιήσεων. Ελπίζω σε λίγες μέρες να έχω την ευκαιρία να το ακούσω.
Θα πάει Μόναχο, εννοείται.
Περισσότερες πληροφορίες ,ελπίζω, σύντομα. Θα ενημερώσω.

Χαχα, δεν πάει να χει 500 ηχεία ο φίλος σου. Άμα είναι κουφάλογο σαν και μένα, άστο...:ADFADF1:
 

platon

AVClub Addicted Member
19 June 2006
1,538
Εγω δεν θελω να τ' ακουσω......................................................πως θα κοιμαμαι μετα?
 

geovar

AVClub Addicted Member
24 February 2008
1,698
Ετοιμάζεται στη χώρα μας ,ηχείο ,που μάλλον θα μιλάνε γι αυτό σε λίγο καιρό σε ολόκληρο τον πλανήτη. Αδελφικός φίλος που το άκουσε ,μου μετέφερε ότι είναι με διαφορά το καλύτερο ηχείο που έχει ακούσει ποτέ του. Ο ίδιος είχε στην κατοχή του πληθώρα ακριβών υλοποιήσεων. Ελπίζω σε λίγες μέρες να έχω την ευκαιρία να το ακούσω.
Θα πάει Μόναχο, εννοείται.
Περισσότερες πληροφορίες ,ελπίζω, σύντομα. Θα ενημερώσω.

Δημήτρη πες του φίλου σου να ξυπνήσει γιατί,νομίζω, "κοιμάται κι' ονειρεύεται εις τας αγκάλας του ...Μορφέα".
 
19 June 2006
8,661
Το έχετε ψιλλιαστεί οι γνωστοί και φίλοι. Δεν ξέρω αν καταφέρουμε (μεγάλος αριθμός ακροατών) να τα ακούσουμε στη χώρα μας , αλλά σίγουρα είμαι περήφανος για κάποια εξαιρετικά Ελληνικά προίόντα που παράγονται σε τόσο δύσκολες συνθήκες. Σε ότι αφορά στο χόμπυ μας, αυτά ,θα είναι η ναυαρχίδα μας.
Ελπίζω σύντομα να σας μεταφέρω λεπτομέρειες.:ernaehrung004:
 

Cicadelic Ranger

AVClub Fanatic
16 December 2014
15,302
Για να αρχιζουμε μα μαντευουμε...εχει κορνες το ηχειο ;

Τι φιλοσοφιας ειναι ;