Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 60 απο 60 ΠρώτοΠρώτο ... 505657585960
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 591 έως 595 από 595
    Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2018
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Απάντηση: Beelink GT1 Ultimate

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από vrwmiaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σεταρε το μια με το εθερνετ

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αυτο σκεφτηκα (κι επρεπε να κανω παρα πολλες κινησεις βραδιατικα να γινει αυτο) αλλα με προλαβε το ατιμο κ μπηκε.
    Κι εγκατεστησα το kodi αμεσως. Πρωτη επαφη με kodi. Δεν ειχα ιδεα. Βασικα ειναι σχεδον ολη η φαση ενος tv box απ οσο βλεπω.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2012

Re: Απάντηση: Beelink GT1 Ultimate

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από spdrosin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο σκεφτηκα (κι επρεπε να κανω παρα πολλες κινησεις βραδιατικα να γινει αυτο) αλλα με προλαβε το ατιμο κ μπηκε.
    Κι εγκατεστησα το kodi αμεσως. Πρωτη επαφη με kodi. Δεν ειχα ιδεα. Βασικα ειναι σχεδον ολη η φαση ενος tv box απ οσο βλεπω.
    Να σε πω την αλήθεια δεν δουλεύω πλέον kodi, περιμένω να βγει κάτι σε 4κ και εκεί το βλέπω μέσω ρούτερ.μόνο για αγώνες το έχω.το παλιό μόνο για κάνα YouTube όταν τρώω

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2018
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Απάντηση: Beelink GT1 Ultimate

Επανέρχομαι απογοητευμένος, οπως περιμενα με αυτα που διαβαζα (αφου ειχα κανει την παραγγελια): σημα wi fi φαινεται πως εχει τερμα, ομως η μεταδοση δεδομενων ειναι απογοητευτικη. Δε μπορω να στησω τιποτα (kodi, repos, κλπ) κ δεν εδω και οθονη κοντα στο router ή γραμμή τηλεφώνου κοντα στην tv να βαλω το router. Εχω στειλει ήδη μηνυμα για να δω τι παιζει με επιστροφή στο gearbest (εντος μιας εβδομαδας νομιζω χρεωνεσαι τα μεταφορικα). Γιατι θα πρεπει να δωσω +20€ για powerline/repeater, +20€ πληκτροχειριστηριο, +, +, με ξενερωσε.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2008

Re: Beelink GT1 Ultimate

Βάλε προσωρινά κάνα 10μετρο καλώδιο lan. Εγώ έχω βάλει ένα wifi extender και την παλεύω μέχρι να το ξεφορτωθώ.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2017

Re: Απάντηση: Beelink GT1 Ultimate

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από spdrosin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επανέρχομαι απογοητευμένος, οπως περιμενα με αυτα που διαβαζα (αφου ειχα κανει την παραγγελια): σημα wi fi φαινεται πως εχει τερμα, ομως η μεταδοση δεδομενων ειναι απογοητευτικη. Δε μπορω να στησω τιποτα (kodi, repos, κλπ) κ δεν εδω και οθονη κοντα στο router ή γραμμή τηλεφώνου κοντα στην tv να βαλω το router. Εχω στειλει ήδη μηνυμα για να δω τι παιζει με επιστροφή στο gearbest (εντος μιας εβδομαδας νομιζω χρεωνεσαι τα μεταφορικα). Γιατι θα πρεπει να δωσω +20€ για powerline/repeater, +20€ πληκτροχειριστηριο, +, +, με ξενερωσε.
    Εκτός από Kodi τα υπόλοιπα παίζουν? Πχ youtube παίζουν κανονικά τα βίντεο? Αν ναι τότε ίσως το πρόβλημα να είναι με τους DNS του παρόχου σου κάτι που μπορείς να αλλάξεις μέσα από τις ρυθμίσεις του box.

Σελίδα 60 απο 60 ΠρώτοΠρώτο ... 505657585960

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης