Η Chuwi έρχεται επίσημα και στην Ελλάδα!

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,090
Λιβαδειά

logo.png


Μπορεί την Chuwi να μην την γνωρίζετε ιδιαίτερα, αλλά αποτελεί μια πολύ επιτυχημένη εταιρεία που δραστηριοποιείται
στο χώρο των φορητών συσκευών και πιο συγκεκριμένα στα tablets αλλά και στα 2 in 1 laptops στη Κίνα. Ακολουθεί
και αυτή, την γενικότερη φιλοσοφία των Κινέζων, ποιοτικά προϊόντα σε πολύ χαμηλές και άκρως προσιτές τιμές.
Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι θα έρθει επίσημα και στην Ελλάδα, με αποτέλεσμα να μπορούμε να προμηθευτούμε
τα προϊόντα της χωρίς το φόβο του τελωνείου.

Οι φήμες φαίνεται ότι επιβεβαιώνονται και από την ύπαρξη σελίδας στο Facebook με την ονομασία CHUWIGreece,
η οποία έχει δημιουργηθεί πρόσφατα. Επιπλέον, στη διεύθυνση ιστοσελίδας έχει μπει ο σύνδεσμος προς την επίσημη
ιστοσελίδα της εταιρείας, en.chuwi.com. Τέλος, πολλά posts του en.chuwi.com στο Facebook έχουν μπει και στο
CHUWIGreece, κάτι που υποδεικνύει ότι αποτελεί την επίσημη σελίδα για την Ελλάδα και δίνει μεγαλύτερη
αξιοπιστία στις μέχρι τώρα φήμες.




2017052417071667_3_01_01.jpg


[via] . [via]
(Sent from Nexus 6P)
 
Last edited:

thankin

Supreme Member
17 April 2009
5,923
thessaloniki
Καλως να ορίσουν!
Εχω πάρει τάμπλετ δικο τους με 200 ευρω και είναι τρομερο.

Το θεμα ειναι να εχουν και καλες τιμές, δεν λεω να μην έχουν ενα νορμαλ κέρδος πολυ περισσότερο αν εχουν και διετή εγγύηση αλλα αν περάσουμε το 30% των τιμών λιανικής που βρισκουμε στην Κίνα απλα δεν... Και μην αρχίσουν μερικοι με τον ΦΠΑ την εφορια και τον εφκα! Η αντιπροσωπεία αγοράζει σε τιμες που δεν έχουν καμια σχεση με τις λιανικές τις δικες μας.
 

ln()

Supreme Member
1 February 2007
5,738
Βόλος
Αμφιβάλλω αν θα υπάρξει αντιπροσωπία και πάλι απ' ευθείας θα έρχονται, το πιο πιθανό να έχουν στήσει κέντρο διανομής εντός ΕΕ. Λέτε η Cosco να βάλει το χέρι της; Το 12ιντσο λαπιτόπι μου αρέσει πολύ!
 

palleta

New member
7 September 2017
8
Υπάρχουν προϊόντα στον Κωτσόβολο για προπαραγγελία...Πάντως,έχω το LapBook 12.3 και είναι φοβερό για τα χρηματά του.Θα ήταν καλύτερο να έχει και κάποιο service εδω στην Ελλάδα οπότε καλώς ας έρθει!