Αναζήτηση εταιρείας για μελέτη και εγκατάσταση μικροφώνων.

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

ckbond

New member
23 May 2012
41
Πεύκη
"Αν για τον οποιοδήποτε λόγο το παρακάτω θέμα δεν ανήκει σε αυτόν τον χώρο παρακαλώ τους Mod να μην διστάσουν και να το μεταφέρουν / διαγράψουν κατά το δοκούν."

Καλησπέρα σε όλους,

Όπως αναφέρω στον τίτλο αναζητώ επαγγελματική συμβολή για την μελέτη και εγκατάσταση μικροφώνων σε δύο αίθουσες που χρησιμοποιούνται για τηλεδιασκέψεις.

Υπάρχει εγκατάσταση αυτή την στιγμή αλλά δυστυχώς αντιμετωπίζουμε διάφορα προβλήματα όπου θα μπορούσα, αν ζητηθεί, να περιγράψω μερικά αλλά επί της παρούσης δεν αναφέρω τίποτε μιας και ο σκοπός αυτού του post δεν είναι να βρω τρόπους να τα αντιμετωπίσω, παρά να αναλάβει ένας επαγγελματίας να του αναφέρω τι θέλω, να δει τον χώρο, να κάνει μια μελέτη να μου πει τι θα χρειαστεί να γίνουν αυτά που ζητάω και εννοείτε να μου δώσει και μια προσφορά.

Από εσάς ζητάω όποιων γνωρίζει να μου προτείνει εταιρείες που ξέρουν ότι αναλαμβάνουν τέτοιου είδους εργασίες αλλά το κυριότερο να έχουν ιδία άποψη για την εμπειρία που έχουν στο θέμα μου, είναι πολύ σημαντικό αυτό γιατί και εγώ έκανα ένα search στα γρήγορα, βρήκα κάποιες εταιρείες αλλά δυστυχώς από ένα site δεν μπορώ να κρίνω την δουλειά τους.

Αν το να γράψετε την πρόταση σας θεωρείτε διαφήμιση τότε θα παρακαλούσα να μου στείλετε PM.

Ευχαριστώ πολύ
Κωνσταντίνος
 

ckbond

New member
23 May 2012
41
Πεύκη
Καλημέρα,

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά είμαι διακοπές και το αμέλησα λιγάκι... Ευχαριστώ πολύ για τα PM που έχω λάβει...

Κωνσταντίνος