Αναπαραγωγη 3D iso απο PC σε Projectora

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

FiR3FoX

New member
26 November 2008
93
Κορυδαλλος
Θα ηθελα να ρωτησω κατι γιατι θα σκασω! :p Εχω κατεβασει καποια ISO 3D και προσπαθω να τα αναπαραγω απο το PC στον 3D projectora! Το θεμα ειναι το εξης δοκιμαζω με MPC NB madVR διαβασα οτι πλεον μπορει να αναπαραει αν κατεβασεις αυτο το αρχειο Intel Media SDK DLLs !Ενω πριν ας πουμε δεν μου το επαιζε το iso μου το δειχνε σαν 2D τωρα μου δειχνει 2 πανομοιοτυπες εικονες στην οθονη! τωρα τγο αναπαραγει αλλα το δειχνει σαν SBS στο file info λεει βεβαια MVC file 1920-1080l/r αλλα το ερωτημα ειναι το εξης! Απλως παταω στον projectora το 3D κουμπι και το κανει ο προτζεκτορας? Ενεργοποιω το 3d απο το Nvidia panel για να το δω ? Να το παιξω απο powerDVD κατευθειαν που τα κανει αυτο ολα ? Τι ακριβως να κανω? Με εχει μπερδεψει αυτο το πραγμα ! Και ρωταω με σκοπο να το παιξει σε μορφη framepacked FULLHD!

Silver Alert εξαφανιση απαντησης!

Οποιος γνωριζει κατι ας πει :p :violent-smiley-030::violent-smiley-030::violent-smiley-030::violent-smiley-030:
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,549
Ενεργοποίησε το 3D από τα Win / ΝVidia panel και παίξε με το PDVD
 

FiR3FoX

New member
26 November 2008
93
Κορυδαλλος
To θεμα ειναι θα το παιξει σε fullHD η θα κανει εικονικο 2Dto3D οπως κανει και μια τηλεοραση . Ανεφερα τον MPC για ισως καλυτερη αναπαραγωγη εικονας λογω του madVR! Απλα μου κανει εντυπωση που το δειχνει SBS και λεω μηπως εχω κανει πατατα γιατι αποτι ειδα στο ιντερνετ συνηθως ειναι της μορφης 1920 x 2205p@24