προβλημα συνδεσης pc σε τβ

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
εχω ενα samsung home theater στο οποιο συνδεω την b7v και τον υπολογιστη .η nvidia κ ο υπολογιστης βλεπουν την τβ αλλα η τβ δεν βλςπει την επεκταη των οθονων.με την vt30 ημουν οκ.τι συμβαίνει ;
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
τα νοβα κ οτε που πανε στο in2 παιζουν κανονικά στη τβ.επισης η τβ βλέπει το πσ αλλα μπορω ν μπω μονο στα κοινοχρηστα videos,pictures κτλ
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
φταιει η καρτα γραφικων.κανω clean installation κατα την διαρκεια φενεται κανονικά η οθονη αλλα μολις τελειωσει ξανα μαυρη εικονα
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
λοιπον εβγαλα απο την εγκατασταση τα 3d drivers κ η οθον επαιξε..τα προβληματα ομως δεν λυθηκαν.εβαλα ν αλλαξω resolution αλλα δεν μου εδινε επιλογες.γενικα ηταν ολα μπλοκαρισμενα κλιμακα,αναλυση κτλπ.να πω οτι εβαλα εμφανιση μονο στη b7v μηπως κ αλλαξει κατι αλλα τιποτα.κ στο τελος εγινε κατι παραξενο.παω στον πινακα της nvidia στην αναλυση κ παταω το 1ο 41..κατι 2160 ενω η συνηστομενη ηταν 38..κατι χ κατι.μαυρισε αποτομα η εικονα κ τωρα δεν παιζει κανενας!τι εγινε;τι να κανω;εχω πανικοβληθει...
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
αν βγαλω το hdmi της lg b7v (αυτο που πηγαινει στο bluray απο το πσ στο in1) η αλλη τηλεόραση παιζει ξανα........
 

X box fun

Established Member
31 January 2011
118
Απάντηση: Re: προβλημα συνδεσης pc σε τβ

Φίλε μου το home cinema σου αφήνει 4Κ σήμα να περάσει?
 

X box fun

Established Member
31 January 2011
118
Αν δεν αφήνει, που έτσι φένεται, δε θα έχεις εικόνα στην ολεντ. Εκτός αν στήλεις 1080