Gigaset C620A DUO

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

ROOKIE

AVClub Enthusiast
4 September 2010
799
Χαλάνδρι

nektar

Supreme Member
4 January 2007
4,326
Μελίσσια
Απάντηση: GIGASET C620A DUO

Θελω να παραγγείλω το συγκεκριμενο ασυρματο τηλεφωνο απο Amazon αγγλίας. Υπάρχει καποια γνώμη για την εν λόγω συσκευή? Μπορεί να αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα ασυμβατοτητας λογω χωρας προέλευσης/αγοράς?

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DM7IL5E/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2PFPBW04FB336&psc=1

Έχω πάρει το TRIO. Τι θες να μάθεις? Μια χαρά δουλεύει Ελλάδα. Δεν έχει νομίζω ελληνικούς χαρακτήρες στον τηλεφωνικό κατάλογο.
 

ROOKIE

AVClub Enthusiast
4 September 2010
799
Χαλάνδρι
Re: Απάντηση: GIGASET C620A DUO

Έχω πάρει το TRIO. Τι θες να μάθεις? Μια χαρά δουλεύει Ελλάδα. Δεν έχει νομίζω ελληνικούς χαρακτήρες στον τηλεφωνικό κατάλογο.

Ok αμα εισαι ευχαριστημένος.....ολα κομπλε. Δεν ηξερα μπας και εχει καποια ασυμβατοτητα οταν ειναι εισαγωγή εξωτερικού. Αρα να το παραγγείλω....
 

nektar

Supreme Member
4 January 2007
4,326
Μελίσσια
Απάντηση: Re: Απάντηση: GIGASET C620A DUO

Ok αμα εισαι ευχαριστημένος.....ολα κομπλε. Δεν ηξερα μπας και εχει καποια ασυμβατοτητα οταν ειναι εισαγωγή εξωτερικού. Αρα να το παραγγείλω....

Μια χαρά δουλεύουν. Εγώ έχω τη βάση στο ισόγειο και πιάνουν άνετα στο υπόγειο και στον 1ο