Ενσύρματη συσκευή σταθερού τηλεφώνου με αναγνώριση κλήσης στην αναμονή

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

spyhap

Established Member
21 November 2014
250
Πειραιας
Καλημερα,

ενας γνωστος μου θελει να αγορασει τηλεφωνικη συσκευη για το σπιτι - σταθερο τηλεφωνο με display αλλα με την προϋποθεση να δειχνει στην αναμονη κλησης ποιος σε καλει. Μενει θεσσαλονικη και οπου εχει παει και το εχουν δοκιμασει καμμια σχεδον καινουργια συσκευη δεν το υποστηριζει. Καμμια ιδεα κανεις για μαρκα - μοντελο που εχει αυτη τη δυνατοτητα;;;;; ευχαριστω
 

papasouzakias

Moderator
Staff member
13 May 2009
4,523
Alcatel Temporis 56
Alcatel Temporis 76
TELCO GCE6097W
TELCO GCE6215
UNIDEN AS 7403
General Electric GE-29585
General Electric GE-29569
 

topmar

New member
13 October 2009
60
Σέρρες
Καλησπέρα, βρήκα αυτό το θέμα και έχω το ίδιο ερώτημα κι εγώ, αγορά συσκευής με αναγνώριση κλήσης στην αναμονή και ελληνικό μενού.

Υπάρχει τίποτα νεότερο άραγε;
 

papasouzakias

Moderator
Staff member
13 May 2009
4,523
Alcatel και Gigaset έχουν αναγνώριση και στην αναμονή. Υπάρχουν αρκετές αξιολογήσεις στο skroutz.
 
  • Like
Reactions: topmar

topmar

New member
13 October 2009
60
Σέρρες
Καλησπέρα σας, επανέρχομαι στο θέμα ξανά, δυστυχώς.

Ψάχνω για ηλικιωμένο μια τηλεφωνική συσκευή για το σπίτι του, ένα σταθερό τηλέφωνο με οθόνη και οπωσδήποτε να δείχνει στην αναμονή κλήσης ποιος σε καλεί και εάν είναι δυνατόν χωρίς μπαταρίες.

Έχει ήδη ένα τέτοιο τηλέφωνο (αλλά με μπαταρίες), ένα TELCO GCE-6097W αλλά εκτός του ότι τελειώνει πολύ γρήγορα τις μπαταρίες του, σταμάτησε να ακούγεται και ο ήχος κλήσης όταν καλούν (το μεγάφωνο μάλλον).

Δυστυχώς δύσκολο να βρεις γραμμένο στην περιγραφή των συσκευών η δυνατότητα αυτή (της αναγνώρισης κλήσεων στην αναμονή) στο Skroutz, οπότε ψάχνω στα τυφλά μάλλον (δεν θέλω να του πάρω την ίδια συσκευή).

Καμία πρόταση για μάρκα - μοντέλο που να έχει αυτή τη δυνατότητα και να μην χρειάζεται καν μπαταρίες για να δείχνει στην οθόνη του;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk