Giveaway του Fenix UC52 XHP-70

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

kospap

Supreme Member
31 July 2009
8,145
[FONT=&quot]Πριν ακόμα κάνω το [/FONT][FONT=&quot]review[/FONT][FONT=&quot], είχα αποφασίσει να δωρίσω τον φακό σε κάποιο τυχερό μέλος του forum, σαν μια μικρή ανταπόδοση για την φιλοξενία των φακόβιων.
Η αλήθεια είναι ότι το ξέρει και η εταιρί, γιατί κάπως την δελέασα με αυτό.[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Οπότε:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Δηλώστε συμμετοχή οι ενδιαφερόμενοι. θα μπέιτε σε αριθμητική σειρά.[/FONT]

[FONT=&quot]Όριο συμμετοχής το 23:59 της Κυριακής.[/FONT]

[FONT=&quot]Την επόμενη Δευτέρα το πρωί θα κληρωθεί ο τυχερός με το random.org[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Όροι Συμμετοχής[/FONT]
[FONT=&quot]- Μέλος του forum από τις 15/1 (γιατί ανακοίνωσα την παραλαβή/[/FONT][FONT=&quot]review[/FONT][FONT=&quot] στις 16/1)[/FONT]

[FONT=&quot]- 15 ποσταρίσματα από τότε.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]τα Ταχυδρομικά δικά μου (δέμα ΕΛΤΑ με αριθμό)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] Λεπτομέρεια![/FONT]

[FONT=&quot]Χθες, κατά την φωτογράφιση κατάφερα να κάνω ένα χτύπημα στο πλάι του φακού. Είναι μικρό για να το προσέξει κανείς, αλλά θέλω όποιος τον παραλάβει να το ξέρει. [/FONT]
 

Nektarios2015

AVClub Fanatic
4 March 2015
10,367
Φυσικα καινθα συμμετεχω, πεντε φακουδακια εχω παρει, ολα μετα απο διαβασμα της εδω κατηγοριας και ολα ειναι ενα κ ενα!
Αλλα ενας τεραστιας φωτεινοτητας σαν αυτον μου λειπει. Οποτε, ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ,:grinning-smiley-043
 

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,351
Βριλήσσια
Mπραβο Κωστα, ωραιο το review που εκανες, ομορφο και το φακουδακι αλλα καλυτερο απ'ολα ειναι το Giveaway :)) :a0210:
 
Last edited:

Deathlok

AVClub Enthusiast
30 January 2016
1,040
Χμμ δεν ξέρω έχει και το χτύπημα....... Χαχαχαχχαχαχαχαχα ευχαριστούμε καλή τύχη σε όλους!

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk