Giveaway του Fenix UC52 XHP-70

kospap

Supreme Member
31 July 2009
8,164
[FONT=&quot]Πριν ακόμα κάνω το [/FONT][FONT=&quot]review[/FONT][FONT=&quot], είχα αποφασίσει να δωρίσω τον φακό σε κάποιο τυχερό μέλος του forum, σαν μια μικρή ανταπόδοση για την φιλοξενία των φακόβιων.
Η αλήθεια είναι ότι το ξέρει και η εταιρί, γιατί κάπως την δελέασα με αυτό.[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Οπότε:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Δηλώστε συμμετοχή οι ενδιαφερόμενοι. θα μπέιτε σε αριθμητική σειρά.[/FONT]

[FONT=&quot]Όριο συμμετοχής το 23:59 της Κυριακής.[/FONT]

[FONT=&quot]Την επόμενη Δευτέρα το πρωί θα κληρωθεί ο τυχερός με το random.org[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Όροι Συμμετοχής[/FONT]
[FONT=&quot]- Μέλος του forum από τις 15/1 (γιατί ανακοίνωσα την παραλαβή/[/FONT][FONT=&quot]review[/FONT][FONT=&quot] στις 16/1)[/FONT]

[FONT=&quot]- 15 ποσταρίσματα από τότε.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]τα Ταχυδρομικά δικά μου (δέμα ΕΛΤΑ με αριθμό)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] Λεπτομέρεια![/FONT]

[FONT=&quot]Χθες, κατά την φωτογράφιση κατάφερα να κάνω ένα χτύπημα στο πλάι του φακού. Είναι μικρό για να το προσέξει κανείς, αλλά θέλω όποιος τον παραλάβει να το ξέρει. [/FONT]
 

Nektarios2015

AVClub Fanatic
4 March 2015
10,367
Φυσικα καινθα συμμετεχω, πεντε φακουδακια εχω παρει, ολα μετα απο διαβασμα της εδω κατηγοριας και ολα ειναι ενα κ ενα!
Αλλα ενας τεραστιας φωτεινοτητας σαν αυτον μου λειπει. Οποτε, ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ,:grinning-smiley-043
 

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,412
Βριλήσσια
Mπραβο Κωστα, ωραιο το review που εκανες, ομορφο και το φακουδακι αλλα καλυτερο απ'ολα ειναι το Giveaway :)) :a0210:
 
Last edited:

Deathlok

AVClub Enthusiast
30 January 2016
1,040
Χμμ δεν ξέρω έχει και το χτύπημα....... Χαχαχαχχαχαχαχαχα ευχαριστούμε καλή τύχη σε όλους!

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk