N-Tech: World’s First All-In-One Portable Smart 4K Indiegogo

nikostsiou

New member
15 February 2018
2
Καλησπέρα σας και απο εμένα,
εδώ και λίγες ημέρες βρίσκομαι στην αναζήτηση ενός προβολέα για το υπνοδωμάτιο ,
κυρίως για την προβολή ταινιών και σειρών, ψάχνοντας λοιπόν σε διάφορα site και forum σκόνταψα πάνω σε αυτόν εδώ : [FONT=&quot]N-Tech: World’s First All-In-One Portable Smart 4K απο το [/FONT]https://www.indiegogo.com/projects/n-tech-world-s-first-all-in-one-portable-smart-4k-movies/x/18138450#/
έχετε κάποια γνώμη για αυτό? εντυπωσιακό φαίνεται...

Σας ευχαριστώ πολύ
 

tegonik

Supreme Member
22 July 2006
6,022
Athens
Καλησπέρα σας και απο εμένα,
εδώ και λίγες ημέρες βρίσκομαι στην αναζήτηση ενός προβολέα για το υπνοδωμάτιο ,
κυρίως για την προβολή ταινιών και σειρών, ψάχνοντας λοιπόν σε διάφορα site και forum σκόνταψα πάνω σε αυτόν εδώ : [FONT="]N-Tech: World’s First All-In-One Portable Smart 4K απο το [/FONT]https://www.indiegogo.com/projects/n-tech-world-s-first-all-in-one-portable-smart-4k-movies/x/18138450#/
έχετε κάποια γνώμη για αυτό? εντυπωσιακό φαίνεται...

Σας ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα nikostsiou

Για να καταλάβω, ψάχνεις για προβολέα για το υπνοδωμάτιο, και από τα 100αδες χιλιάδες sites πωλήσεων προβολέων κατέληξες στο να κοιτάζεις κάποιο ψεύτικο πρότζεκτ κάποιου ψεύτη φαντασιόπληκτου κινέζου σε site το οποίο ούτε από dark web δεν μπορείς να βρείς. Σωστά κατάλαβα?
Κάτσε μια στιγμή να το συνειδητοποιήσω (θέλει χρόνο) και επανέρχομαι να σε βοηθήσω..
 

nikostsiou

New member
15 February 2018
2
Χαχαχαχα ... ελπίζω μετά από αρκετή ώρα να καταφέρεις να το συνειδητοποιήσεις...
Πραγματικα δεν χρειάστηκε να ψάξω ιδιαίτερα και ούτε να μπω στα απόκρυφα του dark web για να το βρω...
Η τόσο περίεργη σελίδα που αναφέρεις έχει ως στόχο την δημιουργία campaigns για την συγκέντρωση χρημάτων για διάφορα προϊόντα.
Ο λόγος που αναφέρω το προϊόν αυτό (καθώς έχω ψωνίσει αρκετές φορές προϊόντα που είδα στην σελίδα αυτή ) είναι ότι τα προϊόντα αυτά έχουν τεράστιο value και δεν έχω υπάρξει μέχρι τώρα θύμα ενός Κινέζου ακτιβιστή που μου έκαψε με τηλεχειρισμό τα λαμπάκια στο σπίτι μου. Χαχαχαχαχαχα
 

tegonik

Supreme Member
22 July 2006
6,022
Athens
Χαχαχαχα ... ελπίζω μετά από αρκετή ώρα να καταφέρεις να το συνειδητοποιήσεις...
Πραγματικα δεν χρειάστηκε να ψάξω ιδιαίτερα και ούτε να μπω στα απόκρυφα του dark web για να το βρω...
Η τόσο περίεργη σελίδα που αναφέρεις έχει ως στόχο την δημιουργία campaigns για την συγκέντρωση χρημάτων για διάφορα προϊόντα.
Ο λόγος που αναφέρω το προϊόν αυτό (καθώς έχω ψωνίσει αρκετές φορές προϊόντα που είδα στην σελίδα αυτή ) είναι ότι τα προϊόντα αυτά έχουν τεράστιο value και δεν έχω υπάρξει μέχρι τώρα θύμα ενός Κινέζου ακτιβιστή που μου έκαψε με τηλεχειρισμό τα λαμπάκια στο σπίτι μου. Χαχαχαχαχαχα

ωραία, τουλάχιστον είναι εις γνώση σου ότι το προιόν αυτό δεν υπάρχει (ούτε πρόκειται φυσικά) και απλά το έχει φανταστεί κάποιος κινέζος και το έχει αναρτήσει στην συγκεκριμένη ιστοσελίδα ώστε να μαζέψει χρήματα για να το κατασκευάσει. Ωραία, και από το φόρουμ εδώ τι ζητάς ακριβώς?Να σου πούμε αν αξίζει να συνεισφέρεις ως επενδυτής για να κατασκευαστεί κάποια στιγμή αυτό το προιόν και μόλις κατασκευαστεί να το αγοράσεις για το υπνοδωμάτιο σου?
Η προσωπική μου άποψη είναι ότι αν δώσεις χρήματα ως επενδυτής για αυτό το προιόν θα είναι η πρώτη φορά που πέφτεις θύμα κινέζου κατα φαντασίαν κατασκευαστή - κοινού απατεώνα που τρώει διαδικτυακά χρήματα.
Οπως είπε και ο Γιάννης πιο πάνω, αν θέλεις βοήθεια για πραγματικό προβολέα εδώ είμαστε να στην δώσουμε αν μπορούμε -bye-