LG 55SJ810V

vrvathens

New member
29 April 2013
6
καλημέρα σε όλους,

σκεπτομαι την αγορά της παραπανω τηλ/σης στα 880 που παιζει στα καταστηματα αυτη την περίοδο (μετά από την καταστροφή του πανελ της Samsung πλασμα μου με δυο καθετες γραμμες μετά από 5.000 ώρες λειτουργίας).

Δεν θελω να ανεβω και αλλο οικονομικά τώρα. Ισως στο εγγυς μελλον που θα φθηνίνουν οι oled παω εκεί. Αλλά για μια βγιαστική και αξιοποιστη αγορά μετά τη βλάβη που μου εκασε - και δεν αποτελει εξεραιση απότι διαβάζω - έχετε καποια καλυτερη προταση ή να την μπουμπουνίσω;!!!

Ευχαριστώ πολύ!
 

Geoav75

AVClub Addicted Member
12 April 2011
1,597
Με 70 ευρω παραπανω πας σε SAMSUNG UE55MU9002TXXH ή με 120 σε SAMSUNG UE55MU7002TXXH που και οι 2 ειναι VA panel με 100hz. Αν παιζει να μπορεις δες και αυτες τις 2.
 

Ducksong

Supreme Member
11 July 2013
4,984
The Dutch Mountains
Υπάρχει και η Sony KD-55XE8505 και υπάρχει και η FHD OLED LG 55EG9A7V κάτω απο τα 1.000. Ολες είναι πολύ καλύτερες λύσεις απο την SJ810V
 

vrvathens

New member
29 April 2013
6
Eυχαριστώ πολύ για τις προτάσεις. Θα τις δω και αυτές σοβαρά, ιδιαίτερα λόγω VA. Την oled την ειχα δει και εγω, μήπως 'ομως ειναι νωρίς για αυτή την τεχνολογία; ειναι δηλαδή αξιόπιστη;

Ευχαριστώ και πάλι!
 

vrvathens

New member
29 April 2013
6
καλησπέρα. Θεωρείτε ότι ειναι καλη περιοδος να αγοράσω τώρα ή να περιμένω κανένα μήνα κοντά στο μουντιάλ;

Σκεφτομαι να ανεβω σαν μπάτζετ και να πάρω την Sony 9005 του 2017 που αρχίζει να εχει καλή τιμή. Η συμβουλή σας ειναι να περιμένει κανεις όπως διαβάζω και σε αλλα νηματα;
 

vrvathens

New member
29 April 2013
6
Αυτή ακριβώς την προσφορά έχω δει! (και με την 5ετη εγγυηση δωρο είναι παρα πολύ καλή νομίζω)
 

mikele007

New member
29 April 2010
98
ναι η τηλεοραση ειναι παρα πολυ καλη...την εχω δει και σε 65αρα ...πολυ καλη εικονα ακομα κ σε digea, ειναι ενα επιπεδο πανω απο τις αλλες led....αν ηθελα 55αρα αυτη θα επαιρνα.....αλλα κοιταω για 65αρα κ 2000 ευρω που εχει δεν τα δινω για τβ,
 

vandamme18aj

New member
10 April 2018
32
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Εγώ την παρήγγειλα προχθές και περιμένω .Αν δεν βιάζεσαι παρ´τη με κλειστά μάτια αξίζει κάθε ευρώ .Κοίτα και στα mediamarkt που δίνουν και δωροεπιταγές με κάποια μοντέλα
 

vrvathens

New member
29 April 2013
6
Στα media δεν βλέπω δώρο την πενταετή εγγύηση που δίνει το public. Γενικά δε με πειράζει μια μικρή αναμονή - μόνο μην πεσει και άλλο η τιμή εν οψη μουντιαλ σκέφτομαι!!!
 

mikele007

New member
29 April 2010
98
Δύσκολα θα πέσει κ αλλο.... Ήδη δεν την βρίσκεις ετοιμοπαραδοτη ευκολα αλλα μονο με παραγγελία.... Σε αυτή τιμη είναι ευκαιρία με 5 χρόνια εγγύηση... Πιο λίγο μόνο καμία εκθεσιακη θα βρεις πιο μετά.... Αποψη μου πάντα...
 

vrvathens

New member
29 April 2013
6
Σε άκουσα mikele και την έκλεισα σήμερα (Από ότι κατάλαβα εχουν απομείνει ελάχιστα κομμάτια). Αναμένουμε να μας ειδοποιήσουν για παραλαβή! Σας ευχαριστώ ολους πολύ παιδιά.
 

mikele007

New member
29 April 2010
98
Καλορίζικη!!! Περιμένω εντυπώσεις.... Κ εγώ αυτή κοιτούσα αλλα αποφάσισα να παω σε 65...τωρα αν παιξει καμία προσφορα θα δείξει!