Τι βλέπετε ή καλύτερα τι μπορει να δει τωρα πια κάποιος με έναν αξιοπρεπή δεκτη?

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

statik

Senior Member
22 May 2008
456
Γεια
Να ρωτήσω απλά: Τι βλέπετε ή καλύτερα τι μπορει να δει τωρα πια κάποιος που θα δώσει ενα κάρο χρήματα για εναν καλο δεκτη? Αξιζει ο κόπος?
Τω ερώτημά μου ξεκινά με το γεγονός ότι ολα πια τα ενδιαφέροντα κανάλια είναι κλειδωμένα και ο καθε πάροχος εχει τον δικό του δέκτη για τα κανάλια του.
Ειχα παλια εναν dreambox που με τα ccam εκανες τα "μαγικά σου", τωρα σημερα δεν γίνεται.
Εχω και ένα HD της octagon που εβλεπα τα γερμανικά (ξερω τη γλώσσα) από 19.2.
Τωρα ειμαι συνδρομιτης στην cosmote . 19.2 βλέπω μέσω τον δέκτη της.
Ο δέκτης είναι για τα πανυγήρια αλλά δυστιχώς άλλη επιλογή δεν έχω .
Πειτε μου εναν λόγο αν θα άξιζε να παρω καποιον άλλον δέκτη (που να μπορω να βλεπω μεσω αυτου την cosmote).
 

rangers72

Senior Member
26 October 2010
632
milos
Re: Τι βλέπετε ή καλύτερα τι μπορει να δει τωρα πια κάποιος με από έναν αξιοπρεπή δεκ

να παρεις αλλο δεκτη για να βλεπεις cosmote η nova δεν γινετε.διοτι οι καρτες ειναι παντρεμενες με τους δεκτες και δεν χωριζουν με τιποτα :flipout:.απο εκει και περα με ενα μεγαλο πιατο για μενα 1,80 με μοτερ και ενα καλο δεκτη μπορει να βρεις παρα πολλα ενδιαφεροντα καναλια σε πολλους δορυφορους αρκει να σου αρεσει το χομπι της δορυφορικης.