Ρακ ενισχυτών της Standesign.

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Πωλείται το ρακ της γνωστής εταιρίας Standesign, με ακίδες αντικραδασμικές, με πέντε ορόφους, πολύ στιβαρή κατασκευή εδώ και 5 χρόνια έχει μόνιμα επάνω δύο τελικούς κι έναν av και δεν καταλαβαίνει τίποτα. Είναι σε άριστη κατάσταση, το ύψος μεταξύ των ραφιών είναι 17,5 εκατοστά, το πλάτος 51 εκατοστά και το βάθος 41 εκατοστά, έχει πίσω και έναν κεντρικό αρμό με οπές για διέλευση καλωδίων, πραγματικό high end έπιπλο. Ο λόγος που το δίνω είναι η αλλαγή στο στήσιμο του χώρου μου και θέλω τα λεφτά για έπιπλο διαφορετικής φιλοσοφίας καθώς το συγκεκριμένο αν και με κάλυψε στο home cinema εντούτοις είναι πιο προσανατολισμένο για δικάναλο στήσιμο.
Το ρακ είναι ίδιο μ αυτό του καταστήματος στον παρακάτω σύνδεσμο: http://www.odes.gr/shop/vaseis/epipla/epipla-hi-fi/standesign-design-5-silver-timi.html
Τιμή στα 250 ευρώ, σχεδόν η μισή απ ό,τι καινούριο, διαθέσιμο για θέαση κατόπιν συννενόησης, επισυνάπτω και φωτό απ το δικό μου όπου είναι ακόμα στημένο.
Επικοινωνία με π.μ. ή στο 6945995356, αν δεν απαντήσω λόγω εργασίας θα καλέσω εγώ με την πρώτη ευκαιρία.


Yavf0JIl.jpg

Uc5DSdVl.jpg
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τελική μείωση τιμής στα 180 ευρώ, πιο κάτω δεν θα πάει θα προτιμήσω να το κρατήσω για μελλοντικό δικάναλο στήσιμο.
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Το ρακ δόθηκε εκτός φόρουμ οπότε η αγγελία μπορεί να κλείσει. Ευχαριστώ για άλλη μια φορά το AVCLUB για την φιλοξενία.