Subwoofer Martin Logan

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ο,τι λέει ο τίτλος, πωλείτα το sub της Martin Logan, το είχα πάρει για 50/50 μουσική - ταινίες, θα ικανοποιήσει και στις δύο περιπτώσεις με καθαρό ποιοτικό μπάσο αλλά στη μουσική κυρίως κάνει θαύματα λόγω κλειστής καμπίνας, απλά αποφάσισα αναβάθμιση με sub αποκλειστικά για home cinema. Είναι σε άριστη κατάσταση 10/10, δεν υπάρχει το παραμικρό σημάδι ή ατέλεια κυριολεκτικά σαν καινούριο, μπορεί να τοποθετηθεί με δύο τρόπους αφού με την ειδική βάση που έχει μπορεί να παίξει και ως downfiring, είναι 10" με 200watt ενισχυτή, στα 25 τ.μ. που είμαι εγώ υπερκαλύπτει οπότε δεν θα πει όχι και σε λίγο μεγαλύτερο χώρο. Υπάρχει η αρχική συσκευασία σε άριστη κατάσταση κι αυτή με όλα τα παρελκόμενα όπως γωνιακό βύσμα για το καλώδιο και ακίδες της Martin Logan για ειδικές τοποθετήσεις.

Το δίνω στα 270 ευρώ, 50% απ ό,τι το αγόρασα, ευκαιρία για την ποιότητα και την κατάσταση που είναι. Δεκτή θέαση - ακρόαση στο χώρο μου κατόπιν συνεννόησης αφού είναι ακόμα συνδεδεμένο με το home.
Επικοινωνία με π.μ. ή στο 6945995356, αποστολές δύσκολο αλλά αν υπάρξει σοβαρό ενδιαφέρον το βλέπουμε κι αυτό καθότι δεν υπάρχει χρόνος λόγω φόρτου εργασίας.
Επισυνάπτω και φωτό απ το δικό μου.

gqI1Rxil.jpg

Wo2H4iwl.jpg

D9pztXal.jpg