Mundial 2018 σε HD από Hotbird 13E

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

NikosD

Established Member
20 April 2011
215
Καλημέρα.

Ξέρουμε κανένα free HD κανάλι στον Hotbird 13E που να δείχνει το φετινό mundial ?
 

zbutlr

New member
5 October 2013
45
Εύκολο αυτό που ρωτάς.
Έχει κάποια. Μπαίνεις liveonsat στο Internet επιλέγεις το γεγονός που θέλεις και βλέπεις ποια από τα κανάλια που το δείχνουν είναι free to air.

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

NikosD

Established Member
20 April 2011
215
Δεν έχω δει πιο δύσχρηστο site από το liveonsat.

Εγώ δεν κατάφερα να βρω αυτό που έψαχνα, εσύ το έχεις δοκιμάσει ;

Μόνο το Live score δείχνει.
 

leo06

Supreme Member
14 October 2007
6,727
Πάτρα
Τα ελεύθερα έχουν διαφορετικό χρώμα, αν πατήσεις πάνω στο κανάλι βλέπεις από ποιους δορυφόρους εκπέμπουν. Αν δεν έχει κάποιο από hotbird τότε δεν μεταδίδεται ελεύθερα κάποιο κανάλι σε αυτό το δορυφόρο που να δείχνει μουντιάλ
 

NikosD

Established Member
20 April 2011
215
Α οκ, σε ευχαριστώ.

Το έψαξα λίγο περισσότερο και κατάφερα και βρήκα ένα "Armenia TV" στον κατάλογο.

Δεν δείχνει όλα τα παιχνίδια βέβαια και δεν είναι HD.

Anyway, θα το ψάξω λίγο αύριο να δω πως φαίνεται ένα από τα αυριανά παιχνίδια που δείχνει, αν και δεν νομίζω να είναι καλύτερο από ERT HD.
 

apostolosat

Senior Member
20 July 2013
390
ΑΘΗΝΑ
Σε HD στους Hotbird είναι όλα κλειδωμένα ....απίθανο να δεις σε HD σε ελεύθερο κανάλι.
Για HD κανε μια βόλτα σε 52°Ε [Turkmenistan Sport HD] η σε 42°Ε [TRT 1 HD & 4K] κανάλια ελεύθερα.
 
Last edited: