Γαλλικό

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

sotiris4

AVClub Enthusiast
4 May 2015
799
Απάντηση: Γαλλικο

Πολύ καλή προσθήκη για να αντισταθμίσει την απώλεια του Ιταλικού αλλά η λέξη εκδίκηση που αναφέρει που αναφερει το άρθρο έστω κ σε εισαγωγικα είναι νομίζω υπερβολή. Έχει ήδη Αγγλία, Ισπανία, Γερμανία, Τσάμπιονς κ Γιουροπα. Δε νομίζω να περιμένει το Γαλλικό για να προσελκύσει κόσμο.
 
3 June 2018
111
Απάντηση: Γαλλικο

Πολύ καλή προσθήκη για να αντισταθμίσει την απώλεια του Ιταλικού αλλά η λέξη εκδίκηση που αναφέρει που αναφερει το άρθρο έστω κ σε εισαγωγικα είναι νομίζω υπερβολή. Έχει ήδη Αγγλία, Ισπανία, Γερμανία, Τσάμπιονς κ Γιουροπα. Δε νομίζω να περιμένει το Γαλλικό για να προσελκύσει κόσμο.
Σωστος κ.σωτηρη προσωπικα αν λαρει το γαλλικο για μενα θα ναι πολυ μεγαλη επιτυχια..

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sotiris4

AVClub Enthusiast
4 May 2015
799
Απάντηση: Γαλλικο

Εγώ πιστεύω η cosmote να αξιοποιήσει καλύτερα το Γαλλικό. Π.χ. η nova δεν έδειχνε ολα τα ματς της Λυών, πιστεύω η cosmote να τα δειξει
 
3 June 2018
111
Απάντηση: Γαλλικο

Εισαι λιονε ε;;;
Εγώ πιστεύω η cosmote να αξιοποιήσει καλύτερα το Γαλλικό. Π.χ. η nova δεν έδειχνε ολα τα ματς της Λυών, πιστεύω η cosmote να τα δειξει

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sotiris4

AVClub Enthusiast
4 May 2015
799
Μπα απο ξένες Ρεαλ, απλά ανέκαθεν είχα συμπάθεια στις Γαλλικές ομάδες, ειδικά σε Λυών και τουλουζ
 
3 June 2018
111
Μπα απο ξένες Ρεαλ, απλά ανέκαθεν είχα συμπάθεια στις Γαλλικές ομάδες, ειδικά σε Λυών και τουλουζ
Καλα ρεαλ εννοειται και εγω φανατικα.αλλα απο γαλλια παντα γουσταρα ναντ και σεντ ετιεν

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

davinci

AVClub Addicted Member
21 November 2007
2,232
αλιμος
Δεν ενδιαφέρει την COSMOTE TV το γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου!

Δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα δημοσιεύματα που θέλουν την COSMOTE TV να «γλυκοκοιτάζει» το γαλλικό πρωτάθλημα και να «ζητά εκδίκηση» όπως γράφεται χαρακτηριστικά, για την απώλεια του ιταλικού πρωταθλήματος. Αυτό δηλώνουν με κατηγορηματικό τρόπο στελέχη της συνδρομητικής πλατφόρμας.

Το γαλλικό πρωτάθλημα αν και παρουσιάζει αρκετό ενδιαφέρον εντούτοις δεν αποτελεί στην παρούσα φάση, στόχο για την συνδρομητική πλατφόρμα της COSMOTE TV.

https://digitaltvinfo.gr/news/sportplus/item/22917-den-endiaferei-tin-cosmote-tv-to-galliko-protathlima-podosfairou
 

solareagle

AVClub Addicted Member
13 March 2014
1,626
Οντως,εποχη σχετικης λιτότητας για τα δεδομενα της cosmote.Το άγχος θα το έχουμε του χρονου με την Premier. Αν και μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο.
 

solareagle

AVClub Addicted Member
13 March 2014
1,626
Οντως,εποχη σχετικης λιτότητας για τα δεδομενα της cosmote.Το άγχος θα το έχουμε του χρονου με την Premier. Αν και μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο.

Άρα μάλλον θα αφήσουν τη Nova να συνεχίσει με το γαλλικό.Ούτε θα μπουν στον κόπο να το διεκδικήσουν?
 

al capone

AVClub Enthusiast
8 July 2014
1,023
Απάντηση: Re: Γαλλικό

Οντως,εποχη σχετικης λιτότητας για τα δεδομενα της cosmote.Το άγχος θα το έχουμε του χρονου με την Premier. Αν και μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο.

Δεν πιστεύω ότι είναι θέμα χρημάτων, δεν νομίζω ότι θα θέλει και καμια περιουσία για να αποκτήσει το γαλλικό. Θεωρώ ότι τα βάλαν κάτω και κατέληξαν ότι δεν είναι το γαλλικό πρωτάθλημα αυτό που θα τραβήξει προς τα πάνω την πλατφόρμα
Το ψωμί είναι στο CL, EL, όπου συμμετέχουν και η δικες μας ομάδες, Premier, La Liga, αυτά φέρνουν κόσμο κακά τα ψέματα, λίγοι θα ενδιαφερθούν για την Mονπελιέ
Σε αυτά που τους ενδιέφεραν έριξαν το μαρούλι και τα πήραν, και το ίδιο νομίζω θα γίνει και για την premier
 
3 June 2018
111
Επρεπε να διεκδικησει το γαλλικο.ειναι μεγαλο λαθος.υπαρχουν πολλοι φαν στην ελλαδα για το γαλλικο.θα ναι μεγαλο μειον ξανα λεω





Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sotiris4

AVClub Enthusiast
4 May 2015
799
Προφανώς κρατανε καβατζα για να διεκδικήσουν γερα την πρεμιερ λιγκ.
 

Teo010

AVClub Enthusiast
11 April 2012
1,174
Απάντηση: Re: Γαλλικό

Δεν πιστεύω ότι είναι θέμα χρημάτων, δεν νομίζω ότι θα θέλει και καμια περιουσία για να αποκτήσει το γαλλικό. Θεωρώ ότι τα βάλαν κάτω και κατέληξαν ότι δεν είναι το γαλλικό πρωτάθλημα αυτό που θα τραβήξει προς τα πάνω την πλατφόρμα
Ειπαμε οτι οι Γερμανοι εδωσαν εντολη για οικονομια. Ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες. Αν δεν κανω λαθος το γαλλικο ειναι ακριβο πρωταθλημα για τα δικαιωματα αρα λογικα δεν θα το παρει ουτε η νοβα.
Εννοειται οτι premier δεν θα την χασει.
 

rangers72

Senior Member
26 October 2010
632
milos
εγω βλεπω οτι η νοβα αν παρει το γαλλικο και κανει δυο τρεις καλες κινησεις ακομα θα εχει ενισχυθει αρκετα και θα εχει και αυτη να λεει οτι εχω ενα καλο αθλητικο προγραμμα.αλλο ενα πρωταθλημα εκτος του γαλλικου να παρει και κυπελλα αγγλιας, ισπανιας ,ιταλιας ,γερμανιας και ειναι πληρης.εχει και την ευρολιγκα εχει και την σαπια λιγκα δεν υπαρχει μετα κατι αλλο να παρει.
 
3 June 2018
111
Απάντηση: Re: Γαλλικό

εγω βλεπω οτι η νοβα αν παρει το γαλλικο και κανει δυο τρεις καλες κινησεις ακομα θα εχει ενισχυθει αρκετα και θα εχει και αυτη να λεει οτι εχω ενα καλο αθλητικο προγραμμα.αλλο ενα πρωταθλημα εκτος του γαλλικου να παρει και κυπελλα αγγλιας, ισπανιας ,ιταλιας ,γερμανιας και ειναι πληρης.εχει και την ευρολιγκα εχει και την σαπια λιγκα δεν υπαρχει μετα κατι αλλο να παρει.
Ενταξει απλα θα μειωσει λιγο την ψαλιδα απο τον οτε.ουτε που θα τον πλησιασει.....τοσα μπασκετ που εχει....ισπανια ιταλια τουρκια....μπορει α1....

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk