ΝΒΑ(cosmotetv)

3 June 2018
111
Aνοιγω θεμα για το αγαπημενο μας nba λογω ανανεωσης απο την πλατφορμα.οι λατρεις μπορουν να σχολιαζουν εδω

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τωρα στο fox μονακι αναμεσα σε πρωην αστερες nba....

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Last edited by a moderator:

Teo010

AVClub Enthusiast
11 April 2012
1,178
♦ Όπως αποκάλυψε πρώτος στο typologies.gr ο Βασίλης Κουφόπουλος τη συμφωνία της Cosmote TV για την ανανέωση του ΝΒΑ έως και το 2020.

♦ Τούτο που πληροφορήθηκα όμως, για το ΝΒΑ, είναι ότι πρόκειται για μια ενισχυμένη συμφωνία της Cosmote TV. Τι σημαίνει αυτό; Περισσότεροι αγώνες κάθε χρόνο, από όσους προβάλλονταν! Κι αυτό έχει τη σημασία του…

♦ Η Cosmote TV την επόμενη διετία θα δείχνει λοιπόν τα NBA Global Games, αγώνες από τη regular season, το NBA All Star Game, τα play offs με έναν αγώνα κάθε μέρα (!), όλους τους τελικούς αγώνες ανά περιφέρεια, τα NBA Finals και τα NBA Draft.

https://digitaltvinfo.gr/news/media...in-anadiarthrosi-kai-gia-to-symvolaio-tou-nva
 
3 June 2018
111
Όπως αποκάλυψε πρώτος στο typologies.gr ο Βασίλης Κουφόπουλος τη συμφωνία της Cosmote TV για την ανανέωση του ΝΒΑ έως και το 2020.

Τούτο που πληροφορήθηκα όμως, για το ΝΒΑ, είναι ότι πρόκειται για μια ενισχυμένη συμφωνία της Cosmote TV. Τι σημαίνει αυτό; Περισσότεροι αγώνες κάθε χρόνο, από όσους προβάλλονταν! Κι αυτό έχει τη σημασία του…

Η Cosmote TV την επόμενη διετία θα δείχνει λοιπόν τα NBA Global Games, αγώνες από τη regular season, το NBA All Star Game, τα play offs με έναν αγώνα κάθε μέρα (!), όλους τους τελικούς αγώνες ανά περιφέρεια, τα NBA Finals και τα NBA Draft.

https://digitaltvinfo.gr/news/media...in-anadiarthrosi-kai-gia-to-symvolaio-tou-nva
Δινει πολυ βαρος η πλατφορμα στο nba.να ενημερωσουμε για οσους ενδιαφερονται δειχνει wnba. Πολυ υψηλο το θεαμα για οσους ξερουν

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
3 June 2018
111
Ελπιζω να δειξει πιο πολλους αγωνες φετος των σελτικς....
Ενδιαφερον εχει και για τον γιαννη.ποσους αγωνες θα δειξει των μπακς.

Επιτελους σημερα εστω και σημερα μυρωδια απο αμερικανικο μπασκετ
4.30 ξημερωματα siattle stormes-los angeles sparks.
Για τους λατρεις του θεαματος

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Last edited by a moderator: