Cosmote - παρακολούθηση εκπομπών χωρίς συνδρομή

Nefelim

New member
19 July 2014
76
Καλησπέρα.
Είμαι συνδρομητής Cosmote Family Pack και επειδή λήγει το συμβόλαιό μου και μετά από το περσινό καψόνι σκέφτομαι να κάνω διακοπή συνδρομής.
Μάλιστα τους πήρα και τηλ. για να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια προσφορά και η τιμή που μου είπαν ήταν κάτα 1 ακριβότερη από αυτήν που έχω τώρα ( 11.90 ).
Η ερώτηση που έχω είναι η εξής:
Μπορώ να βλέπω τις εκπομπές που έχω γράψει στον σκληρό δίσκο αφού γίνει διακοπή σύνδεσης η θα γίνει κάποιο κλείδωμα;
Δεν θέλω να τα χάσω χωρίς να τα έχω δει...

Ευχαριστώ!
 
3 June 2018
111
Καλησπέρα.
Είμαι συνδρομητής Cosmote Family Pack και επειδή λήγει το συμβόλαιό μου και μετά από το περσινό καψόνι σκέφτομαι να κάνω διακοπή συνδρομής.
Μάλιστα τους πήρα και τηλ. για να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια προσφορά και η τιμή που μου είπαν ήταν κάτα 1 ακριβότερη από αυτήν που έχω τώρα ( 11.90 ).
Η ερώτηση που έχω είναι η εξής:
Μπορώ να βλέπω τις εκπομπές που έχω γράψει στον σκληρό δίσκο αφού γίνει διακοπή σύνδεσης η θα γίνει κάποιο κλείδωμα;
Δεν θέλω να τα χάσω χωρίς να τα έχω δει...

Ευχαριστώ!
Oχι φιλε μου δυστυχως δε γινεται...

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oχι φιλε μου δυστυχως δε γινεται...

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα κλειδωσει..ειναι λογικο

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Last edited by a moderator:

Nefelim

New member
19 July 2014
76
Κάνα κολπάκι να πάρουμε καμιά καλύτερη προσφορά παίζει; Στο τηλ μου είπαν οτι δεν γίνεται καλύτερη τιμή...
 
3 June 2018
111
Απάντηση: Re: Cosmote - παρακολούθηση εκπομπών χωρίς συνδρομή

Κάνα κολπάκι να πάρουμε καμιά καλύτερη προσφορά παίζει; Στο τηλ μου είπαν οτι δεν γίνεται καλύτερη τιμή...
Και γω που τους ειχα ρωτησει περσι που εληγε το συμβολαιο δεν το κατεβασαν.αντιθετα μου το πηγαν 28.90...
Βλεπεις ειναι καβαλα στ αλογο...

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,735
ΑΘΗΝΑ
τι να πεσει ρε παιδια η τιμη...?
με λιγοτερο απο 30 ευρω εχεις πλουσιο αθλητικο περιεχομενο και τελευταια βλεπω οτι βελτιωνεται και στο κομματι των ταινιων.
για αυτα που προσφερει ειναι vfm.
 
3 June 2018
111
Απάντηση: Re: Cosmote - παρακολούθηση εκπομπών χωρίς συνδρομή

τι να πεσει ρε παιδια η τιμη...?
με λιγοτερο απο 30 ευρω εχεις πλουσιο αθλητικο περιεχομενο και τελευταια βλεπω οτι βελτιωνεται και στο κομματι των ταινιων.
για αυτα που προσφερει ειναι vfm.
Πες τα ρε δημητρη...οχι μονο κραξιμο...

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nefelim

New member
19 July 2014
76
Βασικά περίμενα για καμιά καλή τιμή για Family Pack ( πέρσι έπεφτα στο 8 μόλις ζήταγες διακοπή ).
 

polmyt

Senior Member
3 November 2012
412
Αν ζητήσεις διακοπη συνδρομης πιθανον να πεσει λιγο η τιμη
 

polmyt

Senior Member
3 November 2012
412
Τι εννοεις ζητησες;
Μιλησες με το τμημα διακοπων και ζητησες διακοπη συνδρομης ή απλα τους ειπες ότι αν δεν μου ριξετε την τιμη σκέφτομαι να το κοψω;
Στη δευτερη περιπτωση δεν εχεις καμια τυχη.Μονο αν μιλησεις με το τμημα διακοπων ισως σου κανουν κατι καλυτερο.Προφανως δεν σου λεω ότι θα γινει σιγουρα και σε αυτή την περιπτωση κινδυνεύεις να στο κοψουν στο τελος, αλλα οσες φορες ανανεωσα μονο ετσι πετυχα καλυτερη τιμη
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Καλησπέρα.
Είμαι συνδρομητής Cosmote Family Pack και επειδή λήγει το συμβόλαιό μου και μετά από το περσινό καψόνι σκέφτομαι να κάνω διακοπή συνδρομής.
Μάλιστα τους πήρα και τηλ. για να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια προσφορά και η τιμή που μου είπαν ήταν κάτα 1 ακριβότερη από αυτήν που έχω τώρα ( 11.90 ).
Η ερώτηση που έχω είναι η εξής:
Μπορώ να βλέπω τις εκπομπές που έχω γράψει στον σκληρό δίσκο αφού γίνει διακοπή σύνδεσης η θα γίνει κάποιο κλείδωμα;
Δεν θέλω να τα χάσω χωρίς να τα έχω δει...

Ευχαριστώ!

Ο πιο βασικός λόγος που αν διακόψεις δεν θα μπορείς να παρακολουθείς αυτά που έχεις ήδη γράψει ειναι οτι θα επιστρέψεις τον δορυφορικό δέκτη τους που μόνο απο εκεί μπορείς να δεις τις εγγραφές και απο πουθενά άλλου.
 

loleastus

New member
30 June 2018
1
Απάντηση: Re: Cosmote - παρακολούθηση εκπομπών χωρίς συνδρομή

Ο πιο βασικός λόγος που αν διακόψεις δεν θα μπορείς να παρακολουθείς αυτά που έχεις ήδη γράψει ειναι οτι θα επιστρέψεις τον δορυφορικό δέκτη τους που μόνο απο εκεί μπορείς να δεις τις εγγραφές και απο πουθενά άλλου.

Φίλε αν θές να γραφεις από nova ,ote tv ,ps4, xbox one 1080p 30fps δες το βίντεο
https://www.youtube.com/watch?v=GZJVKAnEg_k
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Αλλο πράγμα αυτό που μου δείχνεις εσυ και αλλο πράγμα αυτό που λέω εγώ φίλε μου.

Εγώ μιλάω για τις εγγραφές που έχουν γίνει αποκλείστηκα απο τον δέκτη της CosmoteTV και όχι απο δέκτη άλλης πηγής που πέρνει σήμα απο τον δέκτη της CosmoteTV.
 

GEORGE M.

Supreme Member
3 April 2009
4,205
ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Απάντηση: Re: Cosmote - παρακολούθηση εκπομπών χωρίς συνδρομή

τι να πεσει ρε παιδια η τιμη...?
με λιγοτερο απο 30 ευρω εχεις πλουσιο αθλητικο περιεχομενο και τελευταια βλεπω οτι βελτιωνεται και στο κομματι των ταινιων.
για αυτα που προσφερει ειναι vfm.

+1 . Με 25 το full pack και με αυτά που προσφέρει, η τιμή είναι άριστη. Και εγώ προσπάθησα να πάρω μια τιμή κάτω από τα 25 , όχι επειδή η τιμή δεν είναι (πολυ) καλή αλλά γιατί θέλω να έχω και τα δύο πακέτα στο σπίτι μου.
Έκανα νέο συμβόλαιο με την nova στα 27,7 ώστε να έχω δωρεάν το nova go extra, συν ότι πλήρωσα 12 μήνες για να έχω τον 13το δωρεάν. Αν τώρα πέσει κάτω από τα 25 το full πακετάκι του ΟΤΕ, θα το τσιμπήσω και αυτό...