Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 10 απο 10 ΠρώτοΠρώτο ... 678910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 91 έως 94 από 94
    Συντονιστής κατηγορίας
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Re: Sennheiser/Massdrop HD 58X Jubilee.

Συγχαρητήρια Βαγγέλη , πολύ καλή επιλογή.
    Η λύση που επέλεξες από την έξοδο ακουστικών δουλεύει καλά , δοκίμασε και το pre out που λέγαμε να ακούσεις τι σου αρέσει περισσότερο.
    Στην πράξη αυτό που έκανες τώρα είναι ότι στην έξοδο του Cambridge που έχει μεγάλη αντίσταση εξόδου έβαλες τον μικρό ενισχυτή που στην είσοδο line in δεν έχει πρόβλημα να βλέπει μεγάλη αντίσταση και πήρες την έξοδο του που έχει την προβλεπόμενη μικρή αντίσταση εξόδου.

AVClub Fanatic

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006

τα mitchell& johnson είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους.
    Τα άκουσα την περασμένη εβδομάδα.
    Είναι υπερευαίσθητα, οδηγούνται από κινητό με το καλημέρα και γενικά έχουν βαθύ μπάσο και έντονες μεσσαίες.
    Η κατασκευή τους είναι υπεράνω, όπως και η συσκευασία κουτί κλπ.
    .

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2012
    Περιοχή
    athens

Σας ευχαριστώ παιδιά. Η αλήθεια είναι ότι μου έκατσε το m-audio. Τα ακουστικά όπως λέει και ο supersonic είναι πολύ καλά και ενδεχομένως το ότι παίζουν απροβλημάτιστα και χωρίς ενίσχυση από κινητό ή υπολογιστή είναι μεγάλο συν για πολλούς.
    Απλά εγώ που' θελα να ακούω από τον Cambridge επειδή σπάνια ακούω από κινητά έπρεπε να κάνω διορθωτικές κινήσεις.

Πάντως, κανονικά κοστίζουν σύμφωνα με το official store τους 600 λίρες!! Άλλο 110 δολλάρια που έκαναν massdrop και άλλο 600 λίρες.

Επίσης χτες που άκουγα μου είπε η γυναίκα μου ότι άκουγε αρκετά καλά τι ακούω, άρα έχουν διαρροές ενώ θεωρούνται closed back, αλλά τουλάχιστον μονώνουν αρκετά καλά το τι ακούω εγώ από εξωτερικό θόρυβο. Δε το λέω απαραίτητα σαν κακό, άλλωστε δεν είχα στο παρελθόν closed ακουστικά απλά το αναφέρω.

AVClub Fanatic

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006

είναι πολύ καλά, απλώς έχουν tailored ήχο. Κάτι που δεν ταιριάζει σε όλους.
    Και όντως είναι κλειστού τύπου, κάτι που επίσης δεν ταιριάζει σε όλους.

Ποιοτικά και κατασκευαστικά είναι πανέμορφα και επίσης έχουν πολύ κοντό καλώδιο κάτι που τα κάνει πολύ βολικά για on the go ακροάσεις ή ακροάσεις πάνω σε γραφείο όπου δε θες καλώδια.

600 ....εντάξει. Υπάρχουν και άλλα ανέκδοτα. Αλλά για την τιμή του mass είναι εξαιρετικά αν σου αρέσει ο ήχος.
    Εγώ δεν θα τα αγόραζα (απλώς τα δοκίμασα) γιατί έχω συνηθίσει σε άλλο ήχο και έχω πάρα πολλά ακουστικά προσανατολισμένα σε άλλο ήχο.
    .

Σελίδα 10 απο 10 ΠρώτοΠρώτο ... 678910

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 3 χρήστες. (1 μέλη και 2 επισκέπτες)

1. vsklav

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης