USB 3.0 Driver for Windows 7

Archilleo

New member
13 July 2018
25
Νάουσα
Γεια χαρα!
Αποφασισα να κανω φορματ με το κρυφο partition της DELL σε λαπτοπ της...τιποτα. Βρε να μπουταρω συνεχεια μια με F8, μια με F11, μια με F7 - F5 κ.ο.κ. Τελικα νευριασα και μπουταρα νε windows 8αρια, διεγραψα ολα τα partitions που ειχε και τα κρυφα ολα (με diskpart), μεσω εντολων...και μετα εγκατασταση των 8 (Αν και νομιζω κατο τρεχει με τα 8αρια και ειναι ελαττωματικα ή εγω κατεβασα "χαλασμενα"...τεσπα γινεται η εγκατασταση, ολες οι ρυθμισεις κανονικα...και εκει που λεει "finalizing your settings" ή κατι τετοιο, κολλουσε. Πολυ. Παρα πολυ...το αφησα και μιση ωρα και τιποτα...
Κατεβασα τα 7αρια, ξεκινησα να μπουταρω, μου εβγαλε προβλημα με τους drivers λογω των USB 3.0 που εχει. Δοκιμασα ολες τις θυρες, τιποτα. Δοκιμασα με καποια tutorials να δοκιμασω να ενσωματωσω τους οδηγους απο την Ιντελ και παλι τιποτα... Τελικα με κοβω να περναω 10αρια, αυτα που ειχε δηλαδη μαμισιο...
Εγω ηθελα απλα 7αρια γιατι με βολευουν πολυ στη χρηση. Με τα 10αρια μπερδευομαι αρκετα και για καποιον λογο μου τη σπανε...
Αν ειναι τεσταρισμενο απο καποιον, το εχει κανει σε δικο του λαπτοπ με 7αρια και του εχει γινει η εγκατασταση κανονικα, τοτε ας ποσταρει εναν οδηγο σε αυτη την ενοτητα...
Αν γινεται καλως, αλλιως στα 10αρια παλι.
Η μονη λυση μετα αυτοη ειναι....