Bb2 pro

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

George Kanavas

Established Member
21 November 2013
222
Χρειαζομαι την βοηθεια σασ. Εχω το bb2 τις mecool το εχω ενα χρονο κ ειμαι ευχαριστιμενως το αγορασα για ταινιες μεσω του kodi κ μεσω ονλαιν .το τελευταιο καιρο οταν παω να ανοιξω σε πλιρεις οθωνη μου κολαει ταινια οταν τιν μικρενω η ταινια ξεκολαει κ παιζει κανονικα,μιλαμε για τα ονλαιν σαιτς.επειδη το πειραζει ο μικρος που κ που κ δεν εχω τις γνωσεις μηπως πειραξε τιποτα στις ρυθμησεις, ειναι κατι αλλο?αν ναι τι?ευχαριστω
 

stargr

Senior Member
8 March 2009
476
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΔΡΑΜΑ
Δυστηχώς το πήρα αλλά δε το εγκατέστησα ποτέ. Αν σε ενοχλεί τόσο πολύ κάνε επαναφορά...και κρύψε το χειριστήριο

Μήπως φταίει κάποιο update??? Έχει μερικές αναφορές στο ιντερνετ...
 

xloupas

AVClub Enthusiast
13 March 2009
927
Χρειαζομαι την βοηθεια σασ. Εχω το bb2 τις mecool το εχω ενα χρονο κ ειμαι ευχαριστιμενως το αγορασα για ταινιες μεσω του kodi κ μεσω ονλαιν .το τελευταιο καιρο οταν παω να ανοιξω σε πλιρεις οθωνη μου κολαει ταινια οταν τιν μικρενω η ταινια ξεκολαει κ παιζει κανονικα,μιλαμε για τα ονλαιν σαιτς.επειδη το πειραζει ο μικρος που κ που κ δεν εχω τις γνωσεις μηπως πειραξε τιποτα στις ρυθμησεις, ειναι κατι αλλο?αν ναι τι?ευχαριστω

Αν πείραξε κάτι ο μικρός, μιλώντας για browser φαντάζομαι τότε από τις εφαρμογές θα βρεις το browser που χρησιμοποιείς και κάνε clear cache & data θα επανέλθει στα default.