Νεο ραδιο cd σε ford focus c-max 2005

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

kosgreece

New member
13 August 2018
1
Καλησπερα παιδια,υπαρχει στην οικογενεια ενα ford focus c-max του 2005,φοραει μαμα κασετοφωνο 2 din της ford και θελω να το αλλαξω,αγορασα radio cd με στικακι που υποστηριζει την διεθνη φισα του αυτοκινητου μου και το πανελακι το πλαστικο προσθηκη μολις μπει το καινουργιο,το λαραδοξο ειναι πως εχω χασει τα λαμακια κλειδια που ξεκουμπωνουν το μαμα κασετοφωνο και ειναι ολα κλειστα τα μαγαζια λογο διακοπων στην περιοχη μου και γυρω μενω περαμα πειραια,εχω φαει τον κοσμο και δεν μπορω να βρω τα λαμακια συνολο 4 σε καθε γωνια που φωλιαζουν και βγαινει το κασετοφωνο το μαμα,καμια συνβουλη τι μπορω να κανω με καποια πατεντα οπως μαχαιρι η κατι αλλο αιχμηρο να μπει μεσα και να το ξεκουμπωσω σας ευχαριστω πολυ
 

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,452
Πειραιάς
Αν κ έχουν περάσει ημέρες αρκετές από όταν ρώτησες τι να κάνεις κ θεωρώ ότι θα έχεις βρει λύση, νομίζω ότι η καλύτερη λύση είναι να βάλεις κάποιο λεπτό χαρτοκόπτη για να πιέσεις τα σημεία ένα ένα και να βγει τελικά η πηγή.
Βέβαια η καλύτερη λύση είναι να πας σε επαγγελματία κ να γίνει εκεί όλη η δουλειά.