θα ήθελα να μου προτεινετε κατι προχειρο..και απλο

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

DIMITRIOS36

Banned
4 July 2018
131
Γεια σας επειδη εχω αυτην την στιγμη παρα πολυ καλα ακουστικα και δεν θελω να τα χρησιμοποιησει η κοπελα μου τα akg 712 pro που εχω επειδη φοβαμαι οτι θα τα χαλασει επειδη εινε και λιγο ατσουμπαλη και επειδη θελω τα akg 712 pro
να τα χρησιμοποιω μονο εγω.
μπορειτε να μου προτεινετε καπια ακουστικα δεν ξερω πως να το πω απλα να εινε μικρα ακουστικα που να μπορουν να συνδεθουν με την καρτα ηχου που εχω για να ακουει μουσικη να βλεπει και καμια ταινια ,να μιλαει με τους φιλους της στο skype και επειδη κανει μαθηματα στο skype αγγλικα και στο facebook??
υπαρχουν ακουστικα μεχρι 10 και 20 ευρω για να κανει την δουλεια της?.
θα ειθελα να .μου προτεινετε κατι προχειρο..και απλο
 
Last edited by a moderator:

DIMITRIOS36

Banned
4 July 2018
131
Απάντηση: θα ήθελα να μου προτεινετε κατι προχειρο..και απλο

καπου εχω δει οτι υπαρχουν ακουστικα μικρου μεγεθους αν κανω λαθος
που τα βαζεις στα αυτια σου οπως εινε πχ τα ακουστικα που βαζουμε στο κινητο
 
Last edited by a moderator:

petronik

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
18,471
Θεσσαλονικη
Last edited:

superson

New member
27 July 2018
71
To αυτοκίνητο και τα ακουστικά δεν τα δανείζουμε ποτέ.
 
Last edited by a moderator:

DIMITRIOS36

Banned
4 July 2018
131
απλα εγω θελω να εχουν μικροφωνο για να μιλαει η κοπελα μου στο skype με τις φιλες τις ,, δεν θελω να της αγορασω modmic..απλα αν γινετε να μου κανετε μια επιλογη με ακουστικα με μικροφωνο μεχρι 20 ευρω το πολυ.
δεν θελω κατι το τρελο. απλα να κανει την δουλεια της. να ακουει μουσικουλα να βλεπει καμια ταινια και να μιλαει με τις φιλες της στο σκυπε και στο facebook .. αυτα σε γενικες γραμμες . μιλαω για παρα πολυ απλα πραγματα και οχι για ακουστικα που κοστιζουν 200 και 300. απλα δεν θελω να της δωσω τα δικα μου περα οτι εινε και ακριβα δεν θελω να μου κανει καμια ζημια και μετα τρεχω και δεν φτανω με καταλαβατε τι εννοω..
ακομα και να τις παρω gamiing akoystika μεχρι 30 ευρω δεν εχω προβλημα απλα να εχουν μικροφωνο..

εκτος αν γινετε να βρουμε ακουστικα μεχρι 12 και 20 ευρω και το μικροφωνο να τις το αγορασω ξεχωριστα..
απλα μπορειτε να μου πειτε και να μου προτεινετε λυσεις σας παρακαλώ παρα πολυ? τι μπορω να αγορασω στα λεφτα αυτα?
δεν θελώ να της δωσω τα akg 712 που εχω >>>
 

petronik

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
18,471
Θεσσαλονικη
Αν καθίσεις και διαβάσεις το λίνκ που σου έβαλα θα βρείς προτάσεις για ακουστικά στη τιμή που θέλεις .Οι λύσεις υπάρχουν στο λίνκ ,κάνε το κόπο και διάβασε το .
 

DIMITRIOS36

Banned
4 July 2018
131
για τα 712 αγορασα το modmic 4.

απλα απο ελλαδα δεν υπαρχουν οικονομικες προτασεις σε μικροφωνα?? μεχρι 10 ευρω το πολυ για να μιλαει στο skype και στο facebook??
 

petronik

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
18,471
Θεσσαλονικη

Sonorus

Super Moderator
Staff member
28 August 2010
8,314
Θεσσαλονίκη
για τα 712 αγορασα το modmic 4.

απλα απο ελλαδα δεν υπαρχουν οικονομικες προτασεις σε μικροφωνα?? μεχρι 10 ευρω το πολυ για να μιλαει στο skype και στο facebook??
Θα πάρει ακουστικά με ενσωματωμένο μικρόφωνο συνεπώς μην ανησυχείς.
 

DIMITRIOS36

Banned
4 July 2018
131
απλα θελω να μου προτεινετε ακουστικα με ενσωματωμένο μικρόφωνο

μεχρι 30 ευρω μπορω να διαθεσω για τα ακουστικα με με ενσωματωμένο μικρόφωνο
απλα στο scroutz εχει τοσα πολλα ακουστικα με με ενσωματωμένο μικρόφωνο το θεμα εινε οτι δεν γνωριζω πιο να παρω
περα απο αυτο τα ακουστικα εινε για την κοπελα μου για να παιζει κανενα παιχνιδι να ακουσει μουσικουλα και να βλεπει καμια ταινια././
τωρα απο την αλλη με 30 ευρω δεν μπορεις να βρεις και κατι καλο ετσι??

απλα να εχει και ενα καλο ενσωματομενο μικροφωνο
βρηκα καπια ακουστικα αλλα δεν γνωριζω αν αξιζουνε https://www.e-shop.gr/nod-g-hds-003...ne-metallic-colour-with-blue-led-p-PER.573879

εχετε να μου προτεινετε καπια ακουστικα με ενσωματωμένο μικρόφωνο μεχρι 30 ευρω?/
πηγα στο scroytz και εχει τοσα πολλα..
απλα το μονο που διεκρινα ειτανε αυτο στο λινκ και δεν γνωριζω αν αξιζει για τα 30 ευρω
 

petronik

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
18,471
Θεσσαλονικη
Οταν με το καλό τα πάρεις ,πές μας τις εντυπώσεις σου .
Και νομίζω ότι μας <χρωστάς> τις εντυπώσεις από τα ακουστικά που πήρες .
 

DIMITRIOS36

Banned
4 July 2018
131
θελω να πω τα NOD G-HDS-003 GAMING HEADSET WITH RETRACTABLE MICROPHONE, METALLIC COLOUR WITH BLUE LED για τα 30 ευρω αξιζουνε??